Araçlar- Çeşitli Dönüştürücü

Comic Life 3.5.20 macOS


Hakkında

Comic Life Fotoğraflarınızı muhteşem çizgi roman sayfalarına dönüştürün ya da Comic Life ile tüm çizgi romanınızı oluşturun. Tamamen özelleştirilebilir şablonlarla başlayın ya da konuşma balonları, komik harfler ve fotoğraf filtreleriyle kendi sayfalarınızı oluşturun, böylece anneannenizin süper kahraman gibi görünmesini sağlayın. Komik Yaşam sadece çizgi roman yaratmak için değil. Fotoğraflarınızı kullanarak bir aile tatilini yeniden satabilir veya özel bir gün yakalayabilirsiniz. Yapması kolay: sadece fotoğrafları sayfaya sürükleyin ve metninizi konuşma balonlarına ve başlıklara ekleyin. Resimlerinizi filtreleyin ve daha fazla eylem için bazı yarım tonlar veya hız çizgileri ekleyin.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10.3 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

71 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.