Anasayfa » Fission 2.5.0 Mac
Ses Düzenleme

Fission 2.5.0 Mac


Hakkında

Fission 2.5.0 Sesi kırpın ve kırpın, dosyaları yapıştırın veya birleştirin veya bir uzun dosyayı çok hızlı şekilde bölün. Fission hızlı düzenleme için düzenlenmiştir. Ayrıca, diğer editörlerin neden olduğu kalite kaybı olmadan da çalışır, böylece MP3 ve AAC dosyalarını düzenlerken bile mükemmel kalitede ses elde edebilirsiniz. Biçimleri dönüştürmeniz gerekirse, Fission bunu da yapabilir! Dönüştürme dosyalarını MP3, AAC, Apple Kayıpsız, FLAC, AIFF ve WAV formatlarına hızlı bir şekilde verebilir veya toplu işleyebilirsiniz.
Tonlarca Tweaks MP3 CBR ve VBR, HE-AAC, iTunes'dan doğrudan içe aktarma, hata düzeltmeleri ve çok daha fazlası için destek. Daha Fazla İçe Aktar , MPEG katman 1 ve 2, AIFF-C, Ogg Vorbis, Kısaltılmış, RealAudio, Windows Media Ses (WMA), AMR, QDesign Müzik, WavePack ve Monkey's Audio gibi birçok formatı içe aktarabilir. Fisyon 2'deki Yenilikler Yepyeni Bir Bakış: Fission'ın arayüzü daha kolay, daha eğlenceli ve kullanması daha eğlenceli hale getirmek için güncellendi. Birden Çok Windows: Aynı anda birden fazla ses dosyasını düzenlemek mi yoksa sadece dosyalar arasında kopyalayıp yapıştırmak mı istiyorsunuz? Fisyon 2 ile yapabilirsiniz! Gittiğimiz Modlar: Düzenleme, İnceleme, Seçme ve Bölme modları arasında geçiş yapmak için kullanılır. Fisyon 2, her zaman tüm kontrollere erişim sağlar. Çapraz Format Verme: Bir AIFF dosyasını düzenleyin ve ardından MP3'e kaydedin. FLAC'yi düzenleyin ve AAC'ye kaydedin. Artık desteklenen herhangi bir formata aktarabilirsiniz. Toplu Dosya Dönüştürme: Yeni Toplu Dönüştürücüyü kullanarak, birkaç tıklamayla düzinelerce dosyayı ses formatları arasında dönüştürebilirsiniz. Bölümlenmiş AAC Dosyaları: AAC bölümleriyle gelişmiş bir podcast yapmanız gerekiyorsa, Fission hiçbir zaman düz olmaz. FLAC Ses Desteği: Fission, artık FLAC ses dosyalarını açma, düzenleme ve kaydetme konusunda tam desteğe sahiptir. WAV, Too: FLAC desteği eklemenin yanı sıra, Fission artık WAV ses dosyalarını da okumayı, düzenlemeyi ve kaydetmeyi destekliyor
Özellikleri

Kolay Düzenleme: Tamamı birkaç basit tıklama ile kesin, bölün, silin ve silin. Fisyon akılda sadeliği ile tasarlanmıştır. Hızlı Sesi Kaldırma: Fission'ın kolay seçimi ve kırpması ile sesi kesmek daha kolay olamazdı. Toplu Dönüştürücü: Fission'ın Toplu Dönüştürücü, ses formatları arasında birden fazla dosyayı hızlı bir şekilde dönüştürmenize olanak tanır. Herhangi Bir Biçime Aktar: Fission artık herhangi bir dosyayı doğrudan MP3, AAC, Apple Lossless, FLAC, AIFF veya WAV'a kaydedebilir. Yerel Format Desteği: MP3, AAC, Apple Lossless, AIFF ve WAV formatlarında, kalite kaybı olmadan yerel olarak düzenleyin. Kalite Kaybı Gerekmez: Evet, Fission, yeniden kodlamadan kaybolan sıkıştırılmış MP3 ve AAC dosyalarını düzenleyebilir, böylece kalitenizi asla kaybetmezsiniz. iPhone Zil Sesleri: Sesi azaltın, ardından iPhone için zil sesleri ve metin tonları almak için “iPhone Zil Sesi Olarak Kaydet” i seçin. Reklamları Kaldır: İstenmeyen reklamları ve diğer bitleri Audio Hijack Pro, Piezo veya diğer uygulamalarda yapılan kayıtlardan kesin. Dijital Albümleri Dönüştürme: Dijital indirmeleri FLAC gibi büyük dosya biçimlerinden daha taşınabilir biçimlere dönüştürün. LP'leri Böl: Kaydedilen bir LP gibi bir uzun dosya alın ve ayrı şarkılarla bölün. Geliştirilmiş Podcast'ler Oluşturun: Daha da iyisi, bölümlendirilmiş AAC dosyalarıyla birlikte Geliştirilmiş Podcast'ler oluşturun. Daha kolay olamazdı. Kırpmak: Kaydetmek için küçük bir ses bölümünüz var mı? Vurgula, Kırp'ı tıkla ve işin bitti. Satır İçi Kazanç Ayarlama: Bir ses bölümünü vurgulayın, ardından kazancı kaydırıcı ile ayarlayın. Dosya Birleştirme: Basit bir sürükle ve bırak veya kopyala ve yapıştır ile iki veya daha fazla dosyaya katılabilirsiniz. Ses Çıkışını Kes: İstenmeyen sesi vurgulayın, ardından delete tuşuna basın - o kadar. Ayırma Noktaları: Fission'ın Ayırma Noktaları ile birden fazla dosya almak için ayrılabilir ve kaydedebilirsiniz. Smart Split: Dosyaları sessizliğe göre otomatik olarak böler; LP ve DVD kayıtları için mükemmeldir. Uzakta Fade: Keyifli geçişler oluşturmak için ses giriş ve çıkış Fade.
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.7 veya üzeri için
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.