Anasayfa » Audio Damage AD036 Dubstation 2.1.0a MacOS
Ses Düzenleme

Audio Damage AD036 Dubstation 2.1.0a MacOS


Hakkında

Orijinal dub gecikme eklentisi ve hala en iyisi! Dubstation 2, en popüler ürünümüzü alır ve sol ve sağ gecikme süreleri üzerinde ayrı kontrol için çift mod, pinpon, yeni bir geribildirim doygunluğu algoritması ve bir LFO dahil olmak üzere çok sayıda yeni özellik ekler. Tamamen yeni bir prosedürel ve Retina dostu kullanıcı arayüzü ve (FINALLY!) ProTools uyumluluğu ile birlikte, bu, imza ürünlerimizden biri için ileriye yönelik büyük bir atılımı temsil ediyor. Bütün bu çan ve ıslık, Dubstation'ın kalbi, özenli kova tugay gecikme modelimizdir. Çoğunlukla taklit edilse de, hiçbir zaman kopyalanmadıysa, Dubstation, on yıldan uzun bir süredir binlerce ticari yapımda kullanılan ve iyi bir nedenle kullanılan bu ses için bir eklenti olmuştur. LFO ve doyma kontrollerinin eklenmesiyle, Dubstation aynı zamanda bant gecikmesi emülasyonu alanına da girdi ve gecikme için sonik bir İsviçre Ordusu bıçağı.
İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.