Anasayfa » Flowstate 1.30 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Flowstate 1.30 MacOS


Hakkında

Flowstate, ne kadar süre için yazacağınızı seçmenize izin verir (5, 15, 30 dk), sonra bir akış seansına girersiniz. Erken çıkarsanız veya beş saniyeden daha uzun bir süre yazmayı bırakırsanız, tüm ilerlemeler kaybolur. Çalışmanızı kurtarmanın tek yolu zamanlayıcı sona erene kadar yazmanızdır. Flowstate “en tehlikeli uygulama” olarak faturalandırılır. Tabii ki abartı, ancak bunun bir gerçekliği var. Yazılım bir yazı ve not alma aracıdır ve özellikle mobil cihazlarda düşüncelerinizi not almanın süper temiz, minimal ve güzel bir yoludur. Ancak temel özelliği, yedi saniyeden daha uzun bir süre yazmayı bıraktığınızda, sayfaya koyduğunuz herhangi bir metnin kaybolacağı zamanlanmış yazma oturumları ayarlama yeteneğidir. Futura ve Apple'ın yeni San Francisco'sı gibi grafik tasarım dostu favoriler de dahil olmak üzere beş fonttan birinden birini seçebilirsiniz. Daha sonra beş ila 180 dakika arasında bir zamanlayıcı ayarlarsınız. Parmaklarınız herhangi bir tuşa basmayı keser kesmez, metin kaybolmaya başlar. Yedi saniye sonra, metni geri getirmek için tek bir tuşa basmadığınız sürece sayfanız boş kalır ve zamanlayıcı sıfırlanır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.