Anasayfa » Rogue Amoeba Loopback 2.0.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

Rogue Amoeba Loopback 2.0.1 Mac


Hakkında

Birden Mac'inizdeki uygulamalar arasında ses iletimi kolaydır. Sesi uygulamalardan ve ses giriş aygıtlarından almak için sanal ses aygıtları oluşturun ve ardından ses işleme uygulamalarına gönderin. Loopback, bilgisayarınızın içinde bir üst seviye stüdyo karıştırma tahtasının gücünü sağlar!
Ses kaynaklarını birleştirin Birden fazla kaynaktan gelen sesi tek bir sanal cihaza çekin! Başlamak için Kaynaklar sütununa eklemek istediğiniz uygulamaları ve fiziksel ses cihazlarını eklemeniz yeterli. Güçlü Kanal Seçenekleri İstediğiniz kadar çıkış kanalı ekleyin, ardından yönlendirmenizi kolay ve güçlü sanal kablolarla yapılandırın. Ses akışını tam olarak nereye uyarlamak çok kolaydır. Pass-Thru, Too Bir Pass-Thru cihazı, neredeyse bir yapılandırma gerektirmeden sesi doğrudan bir uygulamadan diğerine aktarmanıza olanak tanır. Geridöngü borular sizin için etrafında ses boruları. Podcast Misafirlerine Müzik Çalın ve Daha Fazlasını Dinleyin Mikrofonunuzu iTunes veya Farrago gibi ses kaynaklarıyla birleştirin, ardından Skype'ta kaynak olarak Loopback cihazınızı seçin. Presto! Misafirleriniz hem sesinizi hem de ses eklentilerinizi duyar. Birden Çok Donanım Aygıtını GarageBand, Logic ve Ableton Live gibi Bir Uygulamaya Dönüştürün , bir kerede yalnızca bir ses cihazından kayıt yapmakla sınırlıdır. Loopback sayesinde, tüm seslerinizi kaydetmek için birden fazla giriş cihazını tek bir sanal cihaza birleştirebilirsiniz. Birinci Sınıf Notlar Oluşturun Çoğu ekran kaydedici mikrofonunuzun sesini eklemenize izin verir ve bazıları sistem sesini kaydetmeye izin verebilir, ancak ikisi de ideal değildir. Bunun yerine, tam olarak istediğiniz sesi elde etmek için mikrofonunuzu ve uygulamanın sesini tutan sanal bir cihaz oluşturun. Oyun Oynama Videolarını Kaydedin Harika sesli oynatma videolarını yapmak zor olmak zorunda değil. Hem mikrofonunuzu hem de oyunun sesini bir kerede kaydetmek için Elgato's Game Capture donanımı gibi cihazlarla geri döngü kullanın! Audio Hijack ile Çiftler İyi Geri Döngü içinde basit bir Pass-Thru cihazı yapın, ardından herhangi bir Audio Hijack zincirinin sonunda çıkış olarak ayarlayın. Şimdi, herhangi bir uygulamadaki girişi, o sesi alabilmesi için bu kaynağı seçebilirsiniz. Çok Daha Fazlası… Loopback, sesin Mac'inizde ve uygulamalar arasında nasıl yönlendirildiği konusunda inanılmaz bir güç ve kontrol sağlar. Bunun için bulduğunuz inanılmaz yeni kullanımları duymak için sabırsızlanıyoruz! Herhangi Bir Uygulama ile Çalışır Mantık ya da Sebep gibi prodüksiyon uygulamaları ve iTunes ya da QuickTime gibi basit müzik çalarlar dahil olmak üzere Mac'inizdeki uygulamalardan sesli bir sanal ses cihazı yapın. Herhangi Bir Giriş Aygıtıyla Çalışır Mac'inize bağlı fiziksel ses aygıtlarından ses çekin. Loopback basit USB mikrofonlarınız veya üst sınıf stüdyo mikserleriniz olsun, hepsine erişebilir. Uygulamaları ve Cihazları Birleştirme Tabii ki, hem yazılım uygulamalarından hem de fiziksel ses cihazlarından ses içeren sanal ses cihazları da oluşturabilirsiniz. Cihazlarınızı İzleme Güçlü bir şekilde özelleştirilebilir izleme seçenekleri, sanal ses cihazınızın tamamen veya kısmen nasıl duyulduğunu duymak için diğer cihazları kullanmanıza olanak sağlar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.