Anasayfa » Forgiveness : Escape Room 2019 Mac
Aksiyon - Macera

Forgiveness : Escape Room 2019 Mac


Hakkında

Forgiveness : Escape Room 2019  Windows, Mac veya Linux için 7 kaçış odası macera serisi! Kişilik testi yapın ve hangi günahtan suçlandığınızı öğrenin - oda tasarımı, çevre ve özgürlüğe kaçışınızda yapacağınız denemeler buna göre değişecek! İki zorluk seviyesi: Normal ve Aşırı. Normal zorlukta belirsiz ipuçları vardır ve zaman sınırı yoktur, ancak gerçek cezanın ne olduğunu tecrübe etmek istiyorsanız, Ekstra modda, saatin tiklamasıyla ve her odadan kaçmak için sadece 30 dakika kalan zorluklarla kendiniz yüzleşmeye çalışın!
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Mac OS X 10.8+ İşlemci: Intel Core i5 (2011 veya daha yeni) Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 5750. OpenGL 3.2 Depolama: 6 GB boş alan
İndirme Linkleri

Turbobit

2.2 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.