Anasayfa » Stygian – Reign of the old ones 1.0.2 Mac
Aksiyon - Macera

Stygian – Reign of the old ones 1.0.2 Mac


Hakkında

Stygian'da: Eskilerin Saltanatı, oyuncu mahkum bir Arkham'dan Uçurumun derinliklerine doğru ilerler. 1920'lerin arketiplerine dayanarak kendi karakterinizi yaratın ve kırılmış ve gizemli bir dünyada bir yol açın. Anlama gücünün ötesindeki güçlere karşı çaresizce savaşınız sona erecek. Fiziksel mücadele zor olacak, yazım denetimi korkunç sonuçlar doğuracak ve akıl sağlığınız bilinmeyen kötüleşmeler nedeniyle kırılma noktasına gelecek. Bazen en iyi çözüm eşiğin ötesinde gizlenenlerden kaçmak olacaktır.
Özellikleri

  • Lovecraft'ın kozmik korku ve korku temalarını yansıtan 2D dünya çizildi.
Lovecraft'ın ikonik özgün eserlerinden esinlenilmiş düşman, çevre ve katiller. En sevdiğiniz hikayelerden ilham alan görevlere katılın ve kendi kararlarınıza ve rol yapma tarzınıza göre onların oynadıklarını görün.
  • Her biri kendi kökeni backstory ve özellikleri olan 8 ana karakter Arketip arasından seçim yapın.
Kötü yıldızlı yolculuğunuzda birçok garip arkadaşınız size eşlik edecek: Herbert West'in yeniden canlandırdığı Büyük Savaş'ın yalnız bir askeri olan yalnız, antedivanyalı 'Outsider'. Bunları ve diğer tuhaf varlıkları ekibinize işe alın.
  • Karakterinizin Aklı ve zihinsel durumu diyalog seçeneklerini etkileyecektir. Akıl hastalıkları, engellerin yanı sıra avantajlarla birlikte gelir. Bazen delirmiş bir dünyada kızgın olmak öder!
Stygian'ın İnanç Sistemi, karakterlerin yeni Arkham'ın çarpık gerçekliği ile nasıl başa çıktıklarını ve kayıp Sanity'yi yeniden kazanma hızlarını belirler. İnanç Sistemleri ayrıca rol yapma olanaklarının genişliğini genişleten benzersiz diyalog seçenekleri sunar.
  • Bazen verdiğinden fazlasını alan yeni bir büyü sistemi. Okültün ustası olmak, parmaklarınızın ucundan renkli füzeler atmak kadar kolay değil. Stygian'ın kara büyüsü güçlüdür ancak aklınıza, sağlığınıza ve muhtemelen çok daha fazlasına mal olabilir.
Klasik Might ve Magic oyunları kahramanlarına benzer şekilde 2B bakış açısıyla stratejik, sıra tabanlı mücadele.
  • Stygian’daki mücadelesi dünyayı kurtarmak değil, çünkü o savaş zaten kaybedildi. Bu son zamanlarda kendi hedeflerinizi takip edin: kurtuluş, vendetta veya belki daha karanlık bir şey.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.9 İşlemci tipleri ve hızları: En az 64bit RAM: 8GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.85 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.