Grafik - 3D - Animasyon

FxFactory Pro 7.2.6 MacOS


Hakkında

Eşsiz özelliklere sahip araç kutusu görsel efektleri. FxFactory, Final Cut Pro, Motion, After Effects ve Premiere Pro için en geniş eklenti koleksiyonuna güç sağlayan devrim niteliğinde bir görsel efekt paketidir.

Özellikleri

– FxFactory, Adobe After Effects, Final Cut Pro veya Motion ile çalışmak üzere tasarlanan görsel efekt koleksiyonuna hızlı erişim sağlar.
– Ayrıca, FxFactory, sisteminizde yüklü tüm efektlere göz atmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan sezgisel bir arayüz sunar.
– FxFactory uygulaması OS X, ücretsiz ürünleri satın almadan kullanmanıza izin verir, ancak aynı zamanda ticari ürünleri satın alma ve kaydetme için destek sağlar.
– FxFactory Pro sürümü, tek bir kod satırı yazmadan kendi görsel efektlerinizi oluşturmanıza olanak sağlar.
– Kullanıcı tüm bilgileri kontrol edebilir ve projeniz için uygun şekilde yapılandırabilir veya mevcut olanları temel alarak yenilerini oluşturabilir.
– Final Cut Studio için kod yazmadan kendi efektlerinizi yaratın. FxPlug ile kusursuz entegrasyon: Eklentiyi yükledikten sonra, Final Cut Pro, Motion ve After Effects’te hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!
– Ek bir avantaj, Pro Pack’in 16 bit ve 32 bit hareketli bir görüntünün oluşturulmasını desteklemesidir. FxFactory: sadece entegre eklenti yöneticisi değil aynı zamanda yönetim için eksiksiz bir ortamdır. Bu sayede projeye gerekli modülleri bağlayabilir, içeriğinize uygulayabilir, önizleyebilir ve temsil edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

34 MB .dmg


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.