Anasayfa » DMG Canvas 3.0.16
Grafik - 3D - Animasyon

DMG Canvas 3.0.16


Hakkında

DMG Canvas 3.0.0, yardımcı şablonlar kullanarak disk imaj dosyalarının içeriğini ve görünümünü yönetmenize yardımcı olur. Dosyalarınızı seçin, yardımcı kontrolleri kullanarak arka plan resminizi oluşturun ve “Oluştur” a tıklayın. Disk görüntünüz tam olarak tasarladığınız şekilde Finder'da görünecektir. Kolay Profesyonel Disk Görüntüsü Oluşturma Kendi güzel tasarımınızla zahmetsizce disk görüntüleri oluşturun. GÖRSEL EDİTÖR Disk görüntüsündeki her bir dosyanın konumunu belirlemek için basit bir sürükle ve bırak editörü. ARKA PLANLAR dmg Finder'da görüntülendiğinde arka plana resimler ve stilize metinler ekleyin. LİSANS SÖZLEŞMELERİ Kullanıcının, lisans sözleşmesini önceden görmüş olduğundan emin olmak isteyen şirketler için. KOMUT HATTI ARACI “Yap” düğmesine basmak kolaydır, ancak binayı otomatikleştirmek daha da kolaylaştırır. WYSIWYG DESIGN Disk görüntüleri yapmak zor olmamalıdır. DMG Canvas ile, disk görüntünüze bir arka plan görüntüsü verin, dosyaları pencereye sürükleyip bırakın ve Oluştur'u tıklayın. DMG Canvas'ta gördüğünüz tam olarak Finder'da nasıl görüneceği. KOLAY ARKA PLANLAR Arka Plan düzeni görünümünü kullanarak, disk görüntüleriniz için doğrudan DMG Tuvali içinde harika arka planlar oluşturabilirsiniz. Sadece görüntüleri bırakın, özelleştirilmiş metin ekleyin ve bir çırpıda tamamlayın. YERELLEŞTİRİLMİŞ LİSANSLAR Monte edildiğinde bir lisans sözleşmesi istemek için disk görüntünüze ihtiyacınız var mı? Problem değil. Saatleri kendin anlamaya çalışarak harcamayın; Sadece lisansınızın metnini DMG Canvas içine koyun ve bitirdiniz. Stilleri ve çoklu dilleri bile destekliyor. MAKSİMUM UYUMLULUK DMG Canvas fazladan millere gider ve azami uyumlulukla dikkatli bir şekilde disk görüntüleri oluşturur, böylece hangi OS X sürümünü kullanıyorsanız kullanın, OS X 10.4'e geri dönüp mükemmel şekilde çalışır ve mükemmel çalışırlar. RETINA-READY TASARIMLARI OLUŞTURMA OS X Lion ve sonraki sürümlerini hedeflerken, disk görüntülerinize güzel netlikte Retina görüntüler ve metinler ekleyin. Kullanıcılarınız (ve potansiyel kullanıcılar), uygulamanızı ilk kez başlatmadan önce ayrıntılara dikkatinizi görürler.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk : macOS 10.12 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.