Anasayfa » GIF’ted 1.1.3 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

GIF’ted 1.1.3 MacOS


Hakkında

GIF'ted: Filmlerinizi animasyonlu GIF'e dönüştürün MPEG-4 filmlerinizi kısa sürede şık animasyonlu GIF'e dönüştürün. GIF'ted daha iyi görünmesi için kaynak filmin renklerini analiz eder. Veya örneğin eksantrik ve eğlenceli sonuçlar elde etmek için klasik bir Gameboy ve SNES paleti kullanın. Ayrıca GIF çıktısını gereksinimlerinize uyacak şekilde kesebilir ve kesebilirsiniz.  - Uyarlanabilir GIF 8 bit renk GIF'ted, 8 bitin mümkün olan en iyi paletini oluşturmak için filminizdeki tüm kareleri analiz eder. Bu GIF'inizin pürüzsüz ve hoş görünmesini sağlar.  - özel renk paletleri GIF'inize özel bir görünüm vermek için klasik Gameboy ve SNES paletlerini kullanın.  - Ekran kayıtları için mükemmel Ekranınızı QuickTime Player ile kaydedin ve ekran resmini hareketli bir GIF olarak çevirin. Çok kullanışlı.
İndirme Linkleri

Turbobit

21 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.