Grafik - 3D - Animasyon

SketchUp Pro 2019 v19.3.252 MacOS


Hakkında

SketchUp, tasarımın ilk aşamalarından inşaatın sonuna kadar kullanışlıdır. Programlama, diyagram oluşturma, tasarım geliştirme, detaylandırma, dokümantasyon, RFI’lar – çizimlere ihtiyaç duyduğunuz her yerde, SketchUp Pro’ya ihtiyacınız vardır.

Özellikleri

İyi ve hızlı olun 

Karmaşık CAD yazılımını kim istedi? SketchUp etrafındaki en sezgisel ve öğrenmesi kolay 3D çizim aracıdır.

3B çizerek düşünün 

SketchUp’ı elinizin bir uzantısı gibi davranacak şekilde tasarladık, böylece istediğiniz şekilde ancak istediğiniz şeyi çizebilirsiniz.

Doğru, çok detaylı modeller oluşturun 
SketchUp bir inçin binde birine kadar doğrudur, böylece istediğiniz kadar ayrıntı ya da küçük ayrıntılarla tasarlayabilirsiniz, planlayabilir ve planlayabilirsiniz.

Ölçeklendirilmiş, doğru çizimler üretin 
SketchUp yalnızca 3D modeller için değildir. LayOut ile planlar, kotlar, detaylar, başlık blokları ve çok daha fazlasını çizin. Modeliniz değiştiğinde, belgeniz de değişiyor. Basit.

Sunum belgeleri oluşturma 
LayOut ile sayfa tasarımı, taslak hazırlama, vektör çizim ve slayt sunumları için hazırsınız: her şeyi açıklamak için ihtiyacınız olan her şey.

Etkileyici çözümler oluşturun 
SketchUp Pro’yu kullanarak, modellerinizi her ayrıntıyı açıklayan animasyonlu yollar ve broşürlere dönüştürün.

Her şeyin bir 3D modelini bulun 
3D Warehouse, dünyanın en büyük ücretsiz 3D modelleri deposudur ve SketchUp ile sorunsuz çalışır. Bu, anlamlandırma, mobilya, ekipman, vaka çalışması, tüm mutfak lavabosu (kelimenin tam anlamıyla) birkaç tıklamayla kullanışlıdır.

Güvenilir bir üreticiden bir model bulun 
Herman Miller, Formica, Thermador ve diğerleri gibi üretici ortaklarla, 3D Atölyesi’ni web üzerinde en iyi yer haline getirmek için çalışıyoruz. Artık bir mutfak için bir fırın belirttiğinizde, güzel modellerden bahsetmek yerine doğru geometri ile çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

Herhangi bir cihazda sunma

Modellerinizi 3D Atölyesi’ne yüklediğinizde, SketchUp Mobile Viewer uygulamasını kullanarak bunları telefonunuza veya tabletinize çekmek kolaydır. Ardından, istediğiniz yerde müşterileriniz ve ortak çalışanlarınızla iletişim kurun.

Model ve Belge 
LayOut ile, SketchUp model görünümlerini belgenizin sayfalarında istediğiniz yere yerleştirin. Bu “bakış açıları” projenizin nefes alan, yaşayan görünümleridir. Modeliniz değiştiğinde, görünüm alanlarınızın tümü de güncellenir. SketchUp’tan bir milyon resmi dışa aktarmaya veda edin.

Güzel çizimler yapın 
LayOut, SketchUp’ın “hissini” eşsiz bir şekilde güzel bir şekilde 2D uzaya getiriyor. Çizgi çalışması, gölgeler, dokular, metin, boyutlar, başlık blokları: istediğiniz gibi.

Sezgisel vektör çizimi 
LayOut’un çizim araçları, SketchUp’ınki gibidir: basit, akıllı ve eğlenceli. Ve çizdiğiniz her şey akıllı vektör olduğundan, ölçekleme ve döndürme en yüksek hassasiyetle yapılabilir.

Boyut, ayrıntı, açıklama 
SketchUp modellerinin kenarlarına oturan boyutlandırma araçlarını kullanın ve görüntülenen ölçümlerin biçimini, ölçeğini ve hassasiyetini hızlı bir şekilde ayarlayın. Çizgileri, çizgi ağırlığı, ok ve kontur stili, eğri satır çizgileri, yazı tipi biçimlendirmesi, satır aralığı … için kontroller aracılığıyla kişiselleştirin.

Sistem Gereksinimleri

– Mac OS 10.14+ (Mojave), Mac OS 10.13+ (Yüksek Sierra) ve 10.12+ (Sierra).

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

464 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.