Anasayfa » GitFTP-Deploy 2.7.1 MacOS
Webmaster Araçları

GitFTP-Deploy 2.7.1 MacOS


Hakkında

GitFTP-Deploy küçük projeler için basit FTP uygulamaları sağlar. Daha küçük sitelerle çalışarak, bazen SSH'ye erişimi olmayan paylaşılan bir ana bilgisayara uygulamak için uygun bir yol gerekir. Site belki bir şirket için bir sunum ve düzenli güncellemeler alıyor.
Özellikleri

Depolarınızı saklayın ; depolarını GitHub BitBucket gibi harici bir servise yüklemek veya uygulamak gerekmez. Depolar üzerinde tam kontrole sahipsiniz ve harici bir servis kapalıysa endişelenmenize gerek yok.  Agnostic , Mac'iniz haricinde, özel ayarlara sahip olmayan her türlü belge ile çalışır.  Harici kütüphane yok Uygulamanın tek bir tıklamayla kurulum. Terminalin en derin ucuna gitmeye ve bağımlılıkları derlemeye gerek yok. GitFTP-Deploy, MacOSX için standart endüstri araçlarına dayanan yerel bir uygulama performansıdır.  Sigorta Manuel dağıtım yapıyorsanız, bir dosyayı yüklemeyi unutmak ne kadar kolaydır? Gitftp uygulamaları kabul eder ve FTP istemcinize elveda deyin. Bu, 2017 yılında git ve paylaşılan ana bilgisayarlar için uygulama aracıdır.  Tek bir tıklamayla uygulama Basit bir dağıtım ftp mi arıyorsunuz? GitFTP-Deploy yapılandırması ve kullanımı kolaydır. Komutları veya derlenmiş kütüphaneler terminalini hatırlamanıza gerek yok. Bir web sitesine FTP, FTPS veya SFTP dosyaları ile değiştirilmiş göndermenin hızlı ve etkili bir yolu.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.