Anasayfa » Adobe InCopy CC 2019 14.0 MacOS
Webmaster Araçları

Adobe InCopy CC 2019 14.0 MacOS


Hakkında

Adobe InCopy CC 2019: Etkileşim tasarımı ekipleri ve yayıncılarını geliştirmek için Adobe InDesign CC 2018 programı ile yakından ilişkili profesyonel materyaller oluşturmak ve düzenlemek için kullanılan bir program. Adobe InCopy CC 2019, birçok kişinin tasarım metni ve grafiklerde çalıştığı büyük projeler için idealdir. Adobe InCopy CC 2019, Creative Cloud'un bir parçasıdır. Bu nedenle, en son güncellemelerin tümü kullanıcılarınız için mevcuttur ve yeni sürümlere erişim yayınlanma tarihinden itibaren mevcuttur. Becerilerinizi geliştirin ve sürekli güncellenen geniş bir eğitim videosu koleksiyonu ile yeni araçlara hakim olun. Behance ile entegre olarak, projelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve dünyadaki tasarımcılardan çalışmalarınız hakkında anında geri bildirim alabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Adobe InCopy CC 2019'un Avantajları:

- Birden fazla sütun için dipnotlar.  - OpenType'taki geliştirmeler.  - Güncelleme arayüzü  - Çalışma basitleştirilmiş glifleri.  - Resimleri tablolara yerleştirme.  - Metne basit ek gölgeleme; Ofset yönetim araçlarını ve daha fazlasını içerir.  - Masalara çerçeve eklemek için tabanca aletini yerleştirin.  - Ters yönde yeni arama komutu.  - En son sürüme yükseltmek için tuş kombinasyonlarının ve yapılandırmaların korunması  - Metin aktarımı için dipnotlarda iyileştirmeler.  - Örnek yönetimini geliştirmek için renk örneklerini klasörler.  - Tabloları sürükleyip bırakarak düzenleyin.  - Windows'ta yüksek çözünürlüklü görüntüleme nesneleri ve retina desteği.  - Adobe Typekit'in entegrasyonu. - senkronizasyon Typekit fontları  - font arama optimizasyonu.  - Yeni basitleştirilmiş köprü  - Düzenleme sayfasının farklı görünümleri  - Yanıp sönme geliştirilmiş.  - Herhangi bir cihazdaki dosyalarla çalışmanıza olanak sağlayan "Cloud Save" komutu  - en son kullanılan font listesi
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

900 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.