Anasayfa » Goodhertz All Plugins Bundle v3.5.0 Mac
Ses Düzenleme

Goodhertz All Plugins Bundle v3.5.0 Mac


Hakkında

Goodhertz All Plugins Bundle, 2014'ün başlarında kurulmuş bir ses yazılım şirketidir. Güney Kaliforniya'da bulunmaktadır ve Vermont ve Seul'de ofislerimiz bulunmaktadır. Ses eklentilerinin inanılmaz ses çıkarması ve kullanımı kolay olması gerektiğine inanıyoruz. En iyi ses eklentilerini yapma konusunda uzmanız.
Özellikleri

CanOpener Studio Vulf Kompresör Ton Kontrol Trem Kontrol Kayıplı Lohi Faraday Sınırlayıcı Panpot İyi Taklidi Tiltshift Midside Midside Matris Wow Kontrol Megaverb v3.5.0 Changelog , CanOpener Studio'da HQ Modu, Gürültü Telafisi, Güvenli Kazanç, Her Zaman ve gelişmiş Crossfeed işlemlerini ekledi. CanOpener Studio'da yeni Karıştırma / Mastering hazır ayarları eklendi. Vulf Kompresörün yankı sinyalinde ton kontrolü sağlayan Sidechain Tilt eklendi. Vulf Kompresöre yeni Sidechain Tilt ön ayarları eklendi. Vay Kontrolüne seçilebilir Rastgele Tohum eklendi. Yeni UI renk paleti: Karanlık Mod! Çeşitli DAW'lerde iyileştirilmiş sıçrama / ihracat tekrarlanabilirliği - şimdi birden fazla işlem geçtikten sonra aynı çıktıyı üretme garantisi. Geliştirilmiş A / B işlevi - kullanıcı arabirimini kapattıktan sonra korunur. Gelişmiş çeşitli UI öğeleri - yazı tipi ince ayarları ve gelişmiş HUD'ler. Geliştirilmiş animasyonlar ve Windows'ta ölçüm. Tüm eklentilerde yepyeni Fransızca çeviriler ve ek dil desteği.
İndirme Linkleri

Turbobit

354 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.