Anasayfa » AOM Total Bundle v1.10.0 MacOS
Ses Düzenleme

AOM Total Bundle v1.10.0 MacOS


Hakkında

Döngüsel Panner Görünmez Sınırlayıcı Görünmez Sınırlayıcı G2 Stereo Görüntüleyici D tranQuilizr Dalga Shredder Sakura Iki tranQuilizr G2  
AOM Total Bundle tranQuilizr G2, tamamen yapılandırılabilir sekiz bant kullanan bir ekolayzır eklentisidir. Özellikler Zirve, raf, baxandall, kesme gibi yapılandırılabilir sekiz bant. Bant başına kanal ayarı: Stereo (LR), Sol, Sağ, Orta ve Yan. Bant parametresi 1Hz - 50kHz merkez frekansı, -24 - + 24dB kazanç ve 0.05 - 10 oktav bant genişliğini kapsar. Üç ekolayzer farklı ses karakteri türü: Minimum Faz, Maksimum Faz, Konvansiyonel. Otomatik Kazanç Tazminatı. M / S balans ayarı. Kazanç-Bant genişliği etkileşimi: Standart, Nazik, Odak, Hibrit. Tamamen yeniden yazılmış örnekleyici. (dördüncü nesil motorumuz) Seçilebilir İzleme Kanalları: Stereo (LR), Sol, Sağ, Orta ve Yan. Çok kanallı destek. İkili spektrum analizörleri: Grafik ve Kemer Şeklinde. Yapılandırılabilir fare değiştirici tuşu.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

36 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.