Anasayfa » IK Multimedia AmpliTube 5 MAX v5.4.1 MacOS
Ses Düzenleme

IK Multimedia AmpliTube 5 MAX v5.4.1 MacOS


Hakkında

AmpliTube 5 MAX Nihai gitar amfisi ve FX modelleme yazılımı paketi. 400'den fazla dişli modeli için 11 marka/sanatçı koleksiyonu içerir. AmpliTube 5'teki yenilikler Yepyeni sinyal zinciri ve yönlendirme özgürlüğü Yepyeni bir sürükle ve bırak sinyal zinciri, benzersiz yaratıcı özgürlük için 57'ye kadar eşzamanlı modeli, seri/paralel yönlendirmeyi ve harmanlanmış DI sinyalini destekler. VIR™ teknolojisine sahip yeni Kabin bölümü Güçlü yeni “Hacimsel Darbe Tepkisi”, AmpliTube 5'teki 100'den fazla kabini, toplamda 143.000'den fazla darbe tepkisi ölçümü ile kökten dönüştürür. Özel IR yükleyici Herhangi bir kabinin yerine kendi dürtü yanıtlarınızı yükleyin, eğin ve yeniden boyutlandırın. Yerleşik efektlere sahip yeni Mikser Yeni bir mikser, herhangi bir yola son bir stüdyo parlaklığı eklemek için T-RackS 5'ten bazıları dahil olmak üzere 23 yeni karıştırma efektiyle birden fazla kabini, mikrofonu ve DI'yi kolayca harmanlamanıza olanak tanır. Yeni Gear 2 yeni stomp, 5 beğenilen amfi, 2 yeni oda, 23 yeni raf FX ve 100'ün üzerinde tamamen yeniden yakalanmış kabin dahil 130'dan fazla yepyeni model. Tamamen yeniden tasarlanmış Özel Mağaza Artık AmpliTube'un GUI'sinin sağ tarafındaki dişli çarkına göz atabilir veya istediğiniz herhangi bir ekipmanın demosunu yapmak veya kilidini açmak için mevcut açılır menüleri kullanabilirsiniz.
İndirme Linkleri

Turbobit

2.71 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.