Anasayfa » Hands Off! 4.4.2
Antivirüs - Güvenlik İnternet Araçları

Hands Off! 4.4.2


Hakkında

Uygulamaların ağınıza ve disklere erişimini izlemek ve kontrol etmek için kullanılan bir uygulamadır. Normalde farkedilmeyen faaliyetleri izleyebilmeniz, özel bilgilerinizin aktarılmasıyla ilgili bilinçli kararlar almanızı sağlar, böylece gizli bilgi sızıntısı önlenir. Internet'e bağlıyken, uygulamalar bilgisayarınızda depolanan herhangi bir bilgiyi, siz bilmeden istedikleri kişilere gönderebilir. Hands Off! 'I kullanarak, gizli bağlantıları ortaya çıkaracak şekilde tüm uygulamaların Internet bağlantılarını izleyebilir ve kontrol edebilir ve sizin izniniz olmadan veri göndermelerini veya ev aramalarını önleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan uygulamalar, bilginiz olmadan bilgisayarınızdaki bilgileri özgürce okuyabilir, saklayabilir veya silebilir. Hands Off! 'I kullanarak, tüm uygulamalardan gizli erişim elde etmelerini, verilerinizi silmelerini veya çerezleri saklamalarını engellemek için disk erişimini izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.