Anasayfa » AutoMounter 1.6.5 macOS
İnternet Araçları

AutoMounter 1.6.5 macOS


Hakkında

AutoMounter, ağ paylaşımlarınızı otomatik olarak monte etmek için şık ve güçlü bir menü öğesidir. Ağ paylaşımlarımızın her zaman erişilebilir ve kullanıma hazır olmasını istedik. Bir NAS cihazınız, iş yerinizdeki bir sunucu veya diğer bilgisayarlarınızda paylaşılan klasörler varsa, bunları bağlı tutmanın ne kadar zaman aldığını bileceksiniz. AutoMounter, paylaşımlarınızın her zaman kullanılabilir olmasını sağlayarak bunu kolaylaştırır. Konumları her değiştirdiğinizde, AutoMounter paylaşımlarınızı mevcut sunucudan bağlar ve Masaüstünüzde görünür.
Özellikleri

Network Aware Ağları ne zaman değiştirdiğinizi algılar ve mevcut herhangi bir sunucudan paylaşımları otomatik olarak bağlamaya çalışır. Göze batmayan AutoMounter önünüze çıkıyor. Hiçbir can sıkıcı bildirim, hepsi menü çubuğunda görünür, tek bir tıklama uzakta. Birden Çok Sunucu Ağ paylaşımları sağlayan birden çok cihaz eklediğinizde AutoMounter bunların hepsini takip edecektir. Gelişmiş Özellikler Ağ değişikliğinde bir Wake-On-LAN paketi gönderin. Sunucunuzu bir WiFi erişim noktası SSID'sine de bağlayabilirsiniz. Sunucu Bulma Dosya paylaşımı hizmetleri sunan kullanılabilir sunucuları bulur. Bir sunucu ekleyin ve keşfedilen cihazları görün. Yerel ve Güvenli AutoMounter korumalı alanlıdır, yerel MacOS çerçevelerini kullanır ve kimlik bilgilerinizi depolamaz. Komut dosyası gerekmez!
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: Intel, 64 bit işlemci OS X 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.