Anasayfa » HDRsoft Photomatix Pro 6.1.3a macOS
Fotoğraf

HDRsoft Photomatix Pro 6.1.3a macOS


Hakkında

Photomatix Pro, değişen pozlama seviyelerinde çekilen fotoğrafları, elde tutulan fotoğrafları otomatik olarak hizalama, hayaletleri kaldırma ve gürültü ve renk sapmalarını azaltma seçenekleriyle hem vurgu hem de gölge ayrıntılarını ortaya çıkaran tek bir HDR görüntüsünde birleştirir. Birleştirilmiş görüntüler, kullanıcıların pozlama füzyonunu kullanarak doğal görünümlü sonuçlardan tonlu haritalama modunu kullanarak ressam, gerçeküstü veya ultra gerçekçi görüntülere kadar istedikleri görünümü elde etmek için çeşitli seçenekler ve ayarlar ile ayarlanabilir.
Özellikleri

- HDR ile Birleştirme, Ton Haritalama ve Pozlama Füzyonu - Elde tutulan fotoğrafların otomatik hizalanması - Otomatik Hayalet Kaldırma ve Seçici Deghosting aracı - Emlak fotoğrafçılığı için seçenekler - Toplu İşleme ile otomasyon Profesyonel fotoğrafçılar için faydaları: - Aydınlatma ekipmanlarından tasarruf etmek. Yüksek karşıtlıklı sahnelerde çekim yaparken pahalı aydınlatma ekipmanı (ve onu taşımak) gerekmez. Yalnızca kameranızın Otomatik Poz Braketi özelliğini etkinleştirin ve Photomatix'in fotoğraflarınızı genişletilmiş dinamik aralıkla bir görüntüde birleştirmesine izin verin. - Bulutlu günlerde harika fotoğraflar. Gölgesiz puslu güneş ışığı veya bulutlu gökyüzü genellikle donuk görünümlü fotoğraflara neden olur. Photomatix'in ton haritalama aracı onları mükemmel görünümlü görüntülere dönüştürebilir. Örnek olarak bu görüntüye göz atın. - Son işlemlerde zaman tasarrufu. Photomatix Pro verimlilik için tasarlanmıştır - otomatik karıştırma, sınırsız istifleme, sonuçların kolay karşılaştırılması ve toplu işleme, görüntü düzenleme programlarında saatlerce süren maskeleme ve katmanlar tasarrufu sağlar. - İyi pozlanmış panoramalar. Panoramik sahne hemen hemen her zaman yüksek kontrastlı bir sahnedir - 360 ° panorama çekerken görüşünüzü aynı parlaklığa sahip alanlarla sınırlandıramazsınız. Birkaç pozlama altında görüş alarak ve bunları Photomatix Pro'da işleyerek sahnenin hem karanlık hem de aydınlık alanlarında ayrıntıları gösterecek bir panorama oluşturabilirsiniz. Photomatix Pro, hem pozlama füzyonu (hem pozlama karışımı olarak da bilinir) hem de HDR ton eşlemesi sunar. Gerçekçi sonuçlar için daha fazla stil seçeneği Tone Balancer adı verilen yeni bir HDR stili, gerçekçi bir görünüm elde etmek için size daha fazla seçenek sunar. 'Gerçekçi' ön ayar yoluyla erişebilirsiniz. Renk üzerinde daha fazla kontrolle inceltme Yeni etkileşimli Fırça ve Kement araçlarıyla, bu alanların üzerini boyayarak görüntünün sadece bazı kısımlarında renk değişiklikleri yapabilirsiniz. Tek tek renklerin doygunluğunu, tonunu ve parlaklığını da ayarlayabilirsiniz. Karıştırma seçenekleri Daha gerçekçi bir görünüm elde etmek için orijinal fotoğrafınızı HDR görüntüyle harmanlayabilirsiniz. Fırça ve kement araçlarını orijinalle belirli alanları karıştırmak veya değiştirmek için veya braketli setten başka bir pozlamada kullanmak için de kullanabilirsiniz. Doğrultma Aracı Ufuk düz değilse veya binalar gibi dikey nesneler dikey değilse, fotoğrafınızı hızla düzeltebilir ve perspektif sorunlarını çözebilirsiniz. Araç, Son Dokunuş paletinin bir parçasıdır.
Sistem Gereksinimleri

Intel OS X 10.6 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.