Anasayfa » Exposure X5 Bundle 5.0.1.96 macOS
Fotoğraf

Exposure X5 Bundle 5.0.1.96 macOS


Hakkında

Exposure X5 Bundle 5.0.1.96, Alien Skin'in ödüllü tüm fotoğraf düzenleme uygulamalarını tek bir üründe birleştiren bir fotoğraf editörü ve düzenleyicidir. Paketin en önemli parçası, iş akışınızı düzenleyen ve bir uygulama sağlayan düzenleme uygulaması Exposure X'tir. yaratıcı araçlar zengin kümesi.  
İki ek uygulama da yaratıcı olanakları genişletiyor: Blow Up 3, fotoğraflarınızı mevcut en keskin boyutlandırma teknolojisi ile büyük baskılara dönüştürür ve Snap Art 4 fotoğraflarınızı muhteşem, el yapımı resimlere dönüştürür. Pozlama X5, eksiksiz bir fotoğraf düzenleme ve düzenleme çözümüdür. Yaratıcı bir düzenleme eklentisi olarak da kullanılabilir.
Özellikleri

• Pozlama X5 tahribatsız RAW fotoğraf editörü • Entegre Snap Art doğal medya • Entegre Blow Up yüksek kaliteli fotoğraf büyütme • Lightroom için Pozlama X5, Snap Art ve Blow Up eklentileri
Sistem Gereksinimleri

- Adobe Photoshop CS6 veya Adobe Photoshop CC 2015 veya daha yenisi - Adobe Lightroom 6 veya Adobe Lightroom CC 2015 veya daha yenisi OS X 10.11 veya üstü, 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

510 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.