Aksiyon - Macera

Hellpoint 358 Mac


Hakkında

Hellpoint, bilim ve okültizm arasındaki çizginin bulanık olduğu, atmosferik bir bilim kurgu evreninde geçen karanlık ve zorlu bir aksiyon RPG oyunudur.

 

Irid Novo uzay istasyonu, bir zamanlar insan başarısının zirvesine düştü. Harabeleri şimdi kötü niyetli Kozmik Tanrıların kuklaları olarak hareket eden zalim boyutlararası varlıklar tarafından istila edildi.

Yazar tarafından yaratıldınız, organik olarak Irid Novo üzerine basıldınız ve Merge olarak bilinen felaket olaylarına yol açan kutsal olmayan olaylar dizisini bulmak için bir göreve gönderildiniz.

Özellikleri

  • Irid Novo, gizemlerle, gizli geçitler ve sırlar içindeki sırlarla dolu devasa bir birbirine bağlı dünyadır – hepsi istediğiniz sırayla keşfetmeniz için. Bu terk edilmiş koloninin en karanlık köşesinde daha derinlere doğru ilerlerken sizi daha fazla korku ve titreme bekliyor.
  • Oyun tarzınıza uyacak düzinelerce yakın dövüş ve menzilli silah ve zırh parçası. Her silahın, onlarla daha çok savaşırken kilidini açan benzersiz özel yetenekleri vardır.
  • Klasik bilim kurgu filmlerini anımsatan, devasa bir kuantum felaketinin ardından geçen ve derin bir irfan ve tüyleri diken diken eden bir film müziği ile tamamlanan büyüleyici yeni bir bilim kurgu evreni.
  • Uzay istasyonu, patron görünümleri, kalabalık saldırıları ve değiştirilmiş düşman istatistikleri ve konumları gibi çeşitli dinamik olayları tetikleyen uğursuz bir kara deliğin etrafında gerçek zamanlı olarak yörüngede dönüyor.
  • Zorlanıyorsanız, bir arkadaşınızdan bir kanepe kooperatifi oturumuna katılmak için Başlat’a basmasını veya çevrimiçi yardım isteyin. Oyunun tamamı kesintisiz olarak kümes içinde tamamlanabilir. Ganimet paylaşılır ve yerel iki oyuncunun deneyimi kaydedilir ve sulanmaz.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+
İşlemci türleri ve hızı: Dörtlü 2.5+ Ghz
RAM minimum: 4 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

295 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.