Aksiyon - Macera

Gonner2 1.1.8.3 (42103) MacOS


Hakkında

GONNER2‘de, özgecil ve beklenmedik kahramanımız Ikk geri döndü! Ve bu sefer Ölüm’ün yardımına ihtiyacı var. İnine gizemli bir varlık tarafından ele geçirildi ve onu yıkmak için Ikk’e ihtiyacı var. Hayal edilemeyen renk kıvılcımları ve çılgın patronlarla derin karanlık kaotik yerlerde yolculuk edin, hem de tam anlamıyla kafanızı korumaya çalışırken !! GONNER2, sizi parmak uçlarınızda tutacak roguelike unsurlara sahip, prosedürel olarak oluşturulmuş bir platform oyunudur – şimdi daha fazla, renk ve kaosla! GONNER2, IGF kazanan GoNNER oyununun devamı niteliğindedir.

 

Özellikleri

  • Yoğun platform atıcı eylemi
  • Garip ve gerçeküstü bir dünyada prosedürel olarak oluşturulmuş seviyeler
  • Doğrusal olmayan seviye yapısı
  • Bir araya getirebileceğiniz bir sürü kafa, silah ve yükseltme
  • Sırlar ve gizemler!

Not: Death’e yardım etmek için tek oyunculu yolculuğun yanı sıra, siz ve arkadaşlarınız birlikte kafanızı kaybedebileceğiniz bir parti işbirliği modu var!

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.14
İşlemci türleri ve hızı: Core i3
RAM minimum: 4 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

187 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.