Anasayfa » Hexels Pro 3.1.5 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Hexels Pro 3.1.5 MacOS


Hakkında

Hexels, boyama, animasyon ve tasarım tabanlı ızgaralar için yaratıcı bir takımdır. Tuval, sanatçıların fırça darbesiyle karmaşık tasarımlar oluşturmalarına olanak tanıyan, boyanabilir bir Hexels ızgara geometrik şeklidir. Yeni bir akış vektörü çalışması, yeni başlayanlar için uygun sanatçılar için golf oyunu ve profesyonellerin elinde çok yönlü bir araç. HEXELATE Hexels, dijital sanat araçlarını tek bir geometrik ızgarayla birleştiriyor: ayrı bir karo ve mozaik. Bu ızgara, keskin boyama vektörünü serbestçe boyama hissini birleştirir. Parlak renkler geniş açılarda yerleştirilmiş. Geometri ile boyama. Izgara altıgen tabanlı  pikselli İş Akışı Gelişmiş sanatçı pikselleri için doğal bir seçimdir. Aynı mükemmel çizim araçlarından en iyi şekilde yararlanın. Paletle renk ve gradyanlar izleyin. Hareketli tuvale animasyon zaman çizelgesi ile koyun. Her kaledeki her prenses için bir hareketli sayfa ver.  YAPI Dünyalar inşa etmek isteyen ustalar için Hexels, izometrik sanatın her türünü çizmek için bir dizi ızgara ve kılavuz sunar. Duvarları örter, dağları yorar, isteğinize bakış açısı eğilir ve imkansız mucizeler yaratır.  DETAY Piksel ve trixeles uyum içinde yaşıyor! Hexels, vektör sanat katmanlarını ve pikselleri aynı tuval üzerinde birleştirmenize olanak sağlar. Köşeli sanat Hexel'i yumuşak, geniş bir fırça darbesiyle tamamlar. İzometrik piksel sanatında mükemmel boyutta kesme. Tüm şehirleri vektör biçiminde bloke eder, daha sonra ayrıntılara dalın.  Rasterleştir Hexels, vektör piksel oluşturma işlemi üzerinde tam kontrol sağlar. Gelişmiş araçlar, herhangi bir çözünürlükte dışa aktarmada hizalama vektörü rasterleştirme, piksel mükemmel sanat izometrik, piksel ölçeklendirme ve kenar yumuşatma sağlar. Hexels tüm GPU'da işlerken, resim yaparken tuval üzerinde piksellerin mükemmel bir önizlemesini göreceksiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

60 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.