Anasayfa » HoudahGeo 5.4.2 / 6.0.1 MacOS
Fotoğraf

HoudahGeo 5.4.2 / 6.0.1 MacOS


Hakkında

HoudahGeo 5.4.2 / 6.0.1: Fotoğrafı nerede çektiğinizi bilin! HoudahGeo, Mac OS X için yapılmış bir fotoğraf coğrafi kodlama ve coğrafi etiketleme çözümüdür. Fotoğrafları çekildikleri yerlere “sabitler”. Tıpkı GPS özellikli bir kamera gibi, HoudahGeo enlem, boylam ve yükseklik bilgilerini doğrudan görüntü dosyasında saklayabilir. HoudahGeo, yeniden sıkıştırma veya kalite kaybı olmadan endüstri standardı EXIF, XMP ve IPTC etiketlerini JPEG ve RAW görüntülere yazar.
Görünüm. Düzenlemek. Bul! Coğrafi etiketler, fotoğraflarınızı coğrafi konumlara bağlar. Fotoğraflarınızı bir harita üzerinde görüntüleyin. Fotoğrafları yerlere göre düzenlemek ve bulmak için en sevdiğiniz fotoğraf kataloglama araçlarını kullanın. Fotoğraflarınızı coğrafi etiketlerle geleceğe hazırlayın. HoudahGeo, JPEG ve RAW görüntü dosyalarına EXIF, XMP ve IPTC meta veri etiketlerini yazar. Endüstri standartları, bilgilerin çok çeşitli yazılım ve hizmetler tarafından kullanılabilmesini sağlar. Coğrafi etiketleme, fotoğrafların nerede çekildiğini bilmesi ve göstermesi gereken profesyoneller için gereklidir. Örneğin yaban hayatı göçünü belgelemek, yapı hasarını tespit etmek, emlak listelerini geliştirmek vb. Otomatik Coğrafi Kodlama Bir GPS güzergah bilgisi kaydetmek için bir GPS cihazı, güzergah bilgisi kaydedici veya telefonunuzu kullanın. HoudahGeo, fotoğraflarınızı güzergah bilgisindeki veri noktalarıyla eşleştirir. HoudahGeo birçok genel güzergah bilgisi dosyası formatını okur: GPX, NMEA, Garmin FIT, Wintec TES, vb. HoudahGeo, çok çeşitli GPS cihazlarına da bağlanabilir. Cihazınızın desteklenip desteklenmediğini kontrol etmek için deneme sürümünü indirin. GPS Olmadan Coğrafi Kodlama Fotoğraflarınızı iki kez kontrol etmek, ayarlamak veya konumlarınıza atamak için yerleşik haritayı kullanın. Hızlı coğrafi kodlama için görüntüleri harita konumlarına sürükleyin. HoudahGeo, dünyadan konum seçebileceğiniz Google Earth'e de bağlanır. Coğrafi etiketli referans fotoğrafları çekmek için iPhone veya GPS özellikli kameranızı kullanın. HoudahGeo bunları aynı zaman dilimi içinde çekilen fotoğrafları coğrafi olarak kodlamak için kullanır. En sevdiğiniz noktalarda çekilen fotoğraflara hızlı bir şekilde koordinatlar ve konum adları atamak için HoudahGeo Places kullanın. Meta Verileri Görüntüleme ve Güncelleme HoudahGeo, meta verileri yeniden sıkıştırma veya kalite kaybı olmadan endüstri standardı EXIF, XMP ve IPTC meta veri etiketlerine kaydeder. HoudahGeo, JPEG ve çok sayıda RAW dosya formatıyla çalışır. Ayrıca XMP sepet dosyalarını da destekler. HoudahGeo kullanın fotoğraflarınıza konum isimleri, başlıklar, açıklamalar ve anahtar kelimeler ekleyin. Ters coğrafi kodlama şehir, il ve ülke adları doldurur. Apple Fotoğraflar, iPhoto, Diyafram ve Adobe Lightroom kitaplıklarına göz atın. Hem düzenlenmiş sürümlere hem de orijinal görüntü dosyalarına erişin. Güncellenmiş yerler bilgilerin iPhoto veya Aperture bildir. Fotoğrafları Bağlamda Göster Seyahat ettiğiniz yol boyunca ayarlanan fotoğraflarınızı görün. GPS parkurlarından ve fotoğraflarından KMZ veya KML dosyaları oluşturun. Bunları Google Earth'ü veya Google Haritalar'ı kullanarak görüntüleyin. Bir safariye gittiğinizi düşünün. Eve dönün ve yolculuğunuzun kuşbakışı görüntüsünü görün. Leoparın tünemiş olduğu tam ağacı bulun
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.10 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

46 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.