Anasayfa » Prince Meyson Skin Tone LUTs For Light Skin MacOS
Fotoğraf

Prince Meyson Skin Tone LUTs For Light Skin MacOS


Hakkında

Photoshop için Prince Meyson cilt tonu LUT paketini satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bunlar son 7 yılda bir fotoğrafçı ve rötuş olarak topladığım deneyim ile yarattığım LUT'lar. Bu hazır ayarlar Açık ten tonlarıyla çalışmak için yapılmıştır. Bu şaşırtıcı ancak üst ön ayarların üzerinde değil, cilt tonlarınız için ihtiyacınız olan doğru renk derecelendirmesini verecektir. Bu hazır ayarlarla oynarken eğlenin! İPUÇLARI Bu LUT'lar, görüntüler 5000 ile 6000 Kelvin arasında çekildiğinde en iyi sonucu verir. Bu LUT'lar doğru pozlamayla stüdyoda çekilen güzellik görüntüleri üzerinde kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. YASAL UYARI: Lütfen tüm resimlerimin size farklı aydınlatma ve tonlar içereceğini unutmayın, bu nedenle bu LUT'lar görüntüden görüntüye farklı görünecektir.
İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.