Anasayfa » iExplorer 4.3.2 MacOS
Mobil Yönetimi

iExplorer 4.3.2 MacOS


Hakkında

Normal koşullar altında, bir bilgisayara bağlandığında, iTunes'u yüklemiş olmanıza kıyasla fotoğraflarınıza biraz daha erişebilirsiniz. Bununla birlikte, iExplorer yardımı ile sanki olağan bir disk saklama birimi olarak transfer yapabilirsiniz. Fotoğrafları silebilir, uygun klasörlere, dosyalara veya filmlere ekleyebilir, hatta flash sürücüymüş gibi iOS terminalimizi kullanarak herhangi bir yere taşımak için girebilirsiniz. Program arayüzü çok sezgisel, bu nedenle Macintosh'tan hareket edersek, iExplorer'da taşınacağını biliyoruz. Sol tarafta tüm klasöre hızlı erişim için bir sekme bulunur ve merkezin bir kısmı ve sağ taraftaki her bir içeriğin tamamını görebiliriz. iExplorer, bir iPod Touch, iPhone veya iPad aracının herhangi bir kullanıcısı için çok, çok kullanışlıdır çünkü sadece kurulumunu yapmak ve kullanmak bazen terminalimizin imkânlarını önemli ölçüde artırmaktadır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

29 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.