Anasayfa » PrimoMusic Pro 1.7.0 MacOS
Mobil Yönetimi Ses Düzenleme

PrimoMusic Pro 1.7.0 MacOS


Hakkında

PrimoMusic Pro 1.7.0, müziğinizi, filmlerinizi ve tüm medya içeriğinizi iPhone, iPad ve iPod'unuzda yönetmeyi çok kolaylaştırır. Herhangi bir Apple cihazına / cihazından müzik kopyalamak artık daha hızlı, daha az adımda ve hatta iTunes'u açma zahmetine girmeden gerçekleştiriliyor.

İPhone'unuzu Kaydetmek İçin Bir Yaşam Tasarrufu iPod Music - Bir sistem arızasından yeni kurtuldunuz ya da yeni bir bilgisayara geçtiniz ve müzik koleksiyonunuzu yeniden kurmak ister misiniz? PrimoMusic, müziğinizi, filmlerinizi, podcast'lerinizi ve daha fazlasını, hem basit hem de esnek bir şekilde kurtarmanıza olanak sağlar. Anında iPhone, iPad veya iPod'unuzdan bilgisayarınıza kopyalayın. Bilgisayarınıza bir Apple cihazı bağlayın; PrimoMusic'i başlatın; aktarmak istediğiniz içeriği şarkıya, şarkı listesine veya albüme göre bulun ve seçin; bir dokunuş daha verin; iPhone'unuz, iPad'iniz ve iPod'unuzdaki kayıp içeriğinizi kurtarmak için ücretsiz olacaksınız.   Müziğinizi iPhone'unuza iTunes olmadan iPod'unuza yerleştirin - En sevdiğiniz şarkıları birden fazla bilgisayara kaydetmiş misiniz, ancak iPod'unuz veya iPhone'unuz yalnızca bunlardan biriyle senkronize edilebilir mi? PrimoMusic müziklerinizi, filmlerinizi, TV şovlarınızı, podcast'lerinizi, iTunes U'nuzu, sesli kitaplarınızı ve daha pek çok şeyi Apple cihazlarınıza iTunes'un rahatı olmadan aktarmanıza yardımcı olur. Bu şekilde, orijinal medya içeriğinizin iPhone, iPad veya iPod'unuzun üzerine yazılmasından endişe duymazsınız.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk : OS X 10.8 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.