Anasayfa » IK Multimedia AmpliTube 4 Complete v4.10.0B MacOS
Ses Düzenleme

IK Multimedia AmpliTube 4 Complete v4.10.0B MacOS


Hakkında

Zihninizi (ve kulaklarınızı) şişirmeye hazır olun. Mac / PC için dünyanın en güçlü gitar ve bas tonu stüdyosuna büyük bir yükseltme olan AmpliTube 4 burada ve sizi asla bilmediğiniz bir hiper gerçekçilik ve özelleştirme seviyesine götürecek.
AmpliTube 4, Mac / PC için bağımsız bir uygulama olarak ve en sevdiğiniz DAW için bir eklenti olarak çalışan bir gitar ve bas tonu stüdyosu. AmpliTube, gitar / bas sinyal zincirini enstrümandan kayıt cihazına yeniden oluşturur ve bunu çok gerçekçi ve sezgisel bir şekilde yapar. Ama aynı zamanda bunu asla hayal edemeyeceğiniz şekillerde yapar. Muhteşem gitar tonu almak için bilgisayarları kullanmakta yeniyseniz, o zaman bir tedavi içindesiniz. Deneyimli bir bilgisayar sesi ustasıysanız, hala bir tedavi içindesiniz. AmpliTube, gitar amfisi ve efekt modellemesine öncülük etti - ve öncülük ediyor ve AmpliTube 4, sezgisel tanıdık araçlarla aşırı hiper gerçekçiliğin dış kenarlarına götürüyor.
İndirme Linkleri

Turbobit

602 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.