Anasayfa » Native Instruments Maschine 2.9.0 macOS
Ses Düzenleme

Native Instruments Maschine 2.9.0 macOS


Hakkında

Native Instruments Maschine 2.9.0 Yeni sürüm tamamen yeniden tasarlandı, Drum Synths, mikser, vs. YENİ ses motoru ses motoru MASCHINE 2 şimdi MASCHINE güçlü özellik kümesini sınırsız grup ve uç efekti ekleyebilmenizi sağlar. Çoklu çekirdek desteği, yazılımı VST veya AU eklenti modülü olarak kullanırken bile, bilgisayarınızın ultra yüksek işlemlere paralel olarak tüm bunları işlemesini sağlar. Yeni ses motoru artık klasik ördekleşme efektleri ve daha fazlası için yan bağlama için yan bağlamaları destekliyor. MASCHINE, tanınmış ses kütüphanesi Kontakt 5'in diğer herhangi bir VST, VSTi kütüphanesinin dokunsal yaratıcı bit yapma organizasyonu oluklarını oluşturmak için devrim niteliğinde bir sistemdir.
Vuruş yaratma yazılım paketi ile birlikte MASCHINE, yazılımın gücünü ve esnekliğini, donanımın dokunsal yakınlığı ile hızlı ve kolay bir şekilde bir araya getirir. Yüksek performanslı örnekleyiciye sahip desenlere dayanan sıralayıcısı, inanılmaz bir profesyonel araç setine ve stüdyo efektlerine, örnek davul sentezleyicilere ve Kütüphane Kontakt 5'e sahip, hızlı ve profesyonel oluklar için eksiksiz bir sistem.
İndirme Linkleri

Turbobit

365 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.