Anasayfa » IK Multimedia Hammond B-3X 1.3.0 Mac
Ses Düzenleme

IK Multimedia Hammond B-3X 1.3.0 Mac


Hakkında

IK Multimedia Hammond B-3X 1.3.0, müzisyenlere elektro mekanik Hammond organ deneyimine tüm ruhu, tutkusu ve havasıyla tam olarak dalmalarını sağlamak için benzeri görülmemiş derecede gerçekçilik ve detay sunan bir sonraki seviye organ sanal aracıdır. Chicago, Illinois'deki Hammond Organ Company ve Japonya Hamamatsu'dan Suzuki Musical Instruments Mfg ile yakın işbirliği içinde oluşturulan Hammond B-3X enstrümanı, efsanevi Hammond B-3'ün otantik sesini ve havasını kapsamlı bir şekilde yakalar. , bütünsel yaklaşım. Nihai sonuç, bu efsanevi organın bildiğimiz gibi nesiller boyu müzisyenler ve modern müzikler üzerinde yarattığı tam ses etkisini sağlar. Bu çığır açan sesi, stomp efektleri, çok sayıda mikrofona sahip tam bir Leslie döner kabini, çeşitli miks ve maç güç amplifikatörü ve kabin modelleri, 4 × 12 kabinli paralel gitar amplifikatörü, tam bir mikser dahil olmak üzere tam teçhizat FX zinciri ile birleştiriliyor ve hatta modern müzik tarihinde kullanılan bu enstrümanların tüm sinyal yolunu ve karakterini tamamen yeniden yaratmak için mikser sonrası efektler.
Özellikleri

Hammond Organ Company ile işbirliği içinde tasarlanan ilk resmi Hammond B-3 sanal aracı. Gelişmiş organ düzenleme: tonewheel modeli seçimi, jeneratör kaçağı, tuş tıklaması, ton dengesi, perküsyon ve koro. Her ön ayarda 24 özel çeki çubuğu ayarı bulunur. Karıştırmak ve eşleştirmek için 7 amfi ve 5 dolaplı resmi Leslie konuşmacısı. 2 amperli ve 4 × 12 kabinli paralel gitar amfisi. Ultra esnek ton şekillendirme için 5 efektli pedal pedal. Son cila ve mastering için 3 efektli stüdyo sonrası FX bölümü. Canlı veya oturum kullanımı için yakınlaştırılmış kontroller görünümü. MIDI programı ön ayar atamalarını değiştirir. Harici kontrol cihazlarıyla kullanım için atanabilir MIDI sürekli kontrolörleri. Çok platformlu bir eklenti ve bağımsız bir uygulama olarak çalışır. Desteklenen eklenti formatları: AAX, VST 3 ve Ses Birimleri.
İndirme Linkleri

Turbobit

456 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.