Anasayfa » IK Multimedia ARC System 3 v3.0.0 MacOS
Ses Düzenleme

IK Multimedia ARC System 3 v3.0.0 MacOS


Hakkında

IK Multimedia ARC System 3.0.0 Her zamankinden daha hızlı ve daha güvenle karıştırın ARC System 3, herhangi bir odada izlemenizin doğruluğunu artırmak için ultra hassas ölçüm mikrofonu, analiz yazılımı ve düzeltme eklentisini birleştirir. Müziğinizin kendisini duyduğunuzdan ve müziğinizin her yerde harika çıkacağından emin olarak daha hızlı ve daha özgürce çalışın. Daha hızlı, daha kolay kalibrasyon işlemi, nefes kesici yeni düzeltme algoritması ve verimli, kullanışlı yeni GUI ile ARC 3 ile ilgili her şey müziğinize odaklanmanıza ve herhangi bir sisteme zahmetsizce dönüşen ses oluşturmanıza izin vermek için tasarlanmıştır.
Özellikleri

Temel Özellikler Ölçüm mikrofonu, oda analiz yazılımı ve düzeltme eklentisi Herhangi bir odada frekans dengesini ve stereo görüntülemeyi geliştirir Pahalı oda işlemi yapmadan daha hızlı çalışın ve daha iyi karışımlar oluşturun Sanal izleme, yaygın dinleme cihazlarının sesini taklit eder Yenilikler 3D oda analizi inanılmaz derecede doğru, doğal ses sunar Basitleştirilmiş, adım adım oda analiz yazılımı kurulumu kolaylaştırır Gelişmiş kontroller her durumda hassas düzeltmeyi elde etmenizi sağlar Şimdi 3. taraf ölçüm mikrofonlarını destekliyor
İndirme Linkleri

Turbobit

42 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.