Strateji

Imperator: Rome 1.5.3


Hakkında

Hannibal. Sezar. Bu büyük adamlar ve onlar gibi onlarca insan bir kıtanın kaderini şekillendirdi. Güçlü krallar, zeki generaller ve sözde tanrılar eski Akdeniz’e damgasını vurdu. Bu denizin çevresinde, sıkı sıkıya bağlı uluslar, şiddetli savaşlarda birbirlerine karşı cesaretlerini ve erdemlerini test ettiler, kültürel ve politik mirası artık Batı Medeniyeti olarak anladığımızdan ayrılamaz. Ancak hiçbir şey garanti edilmedi. Imperator: Rome’da tarihin akışını değiştirebilir misin? Artık Punic Wars içerik paketini içeriyor.

Imperator: Rome  , Paradox Development Studio’nun en yeni büyük strateji oyunu. İskender’in Doğudaki Halef İmparatorluklarından Roma İmparatorluğu’nun kuruluşuna kadar geçen çalkantılı yüzyıllarda geçen  Imperator: Rome  , sizi klasik çağda imparatorluk inşasının yarışmasını ve zorluklarını yeniden yaşamaya davet ediyor. Nüfusunuzu yönetin, ihanete dikkat edin ve tanrılarınıza inancınızı koruyun.

Özellikleri

  • Karakter Yönetimi : Zamanla değişecek, çeşitli becerilere ve özelliklere sahip canlı bir karakter dünyası. Ulusunuzu yönetecekler, eyaletlerinizi yönetecekler ve ordularınıza ve filolarınıza komuta edecekler. Ayrıca yeni, daha insana benzeyen karakter sanatımızı tanıtıyoruz.
  • Farklı Nüfuslar : Vatandaşlar, özgür insanlar, kabile mensupları ve köleler – her nüfusun kendi kültürü ve dini vardır. Ordularınızı doldursunlar, kasalarınızı doldursunlar veya kolonilerinizi doldursunlar, mutluluklarına dikkat edin – başarınız onların memnuniyetine bağlıdır.
  • Savaş Taktikleri : Düşmanlarınızın taktiklerine karşı koymak için savaştan önce yaklaşımınızı seçin.
  • Askeri Gelenekler : Her kültürün benzersiz bir savaş yürütme yöntemi vardır. Romalılar ve Keltlerin kendilerine sunulan farklı seçenekleri vardır. Benzersiz bonusların, yeteneklerin ve birimlerin kilidini açın.
  • Farklı Hükümet Türleri : Bir Cumhuriyet’te senatoyu yönetin, mahkemenizi bir monarşide bir arada tutun, kabile sistemindeki klanlara cevap verin.
  • Barbarlar ve İsyanlar : Göç eden barbarlar en iyi topraklarınızı yağmalayabilir veya yerleştirebilirken, sadakatsiz valiler veya generaller ordularını yanlarına alarak size karşı dönebilirler!
  • Ticaret : Mallar, anavatanlarına bonus sağlar. Zenginliği etrafa yaymak için yerel güç için stoklardan yararlanacak mısınız veya fazla mal ticareti yapacak mısınız?
  • İl İyileştirme : Krallığınızı daha güçlü ve zengin hale getirmek için binalara, yollara ve savunmalara yatırım yapın.
Sistem Gereksinimleri

Mac Platformu: Intel
İçeriği: Önceden K’ed

İşletim sistemi versiyonu: 10.13
İşlemci tipi (ler) ve hız: Core i5 3.2GHz
RAM minimum: 8GB
Video RAM: 2 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.55 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.