Strateji

Imperator: Rome 1.3.1

Hakkında

İskender. Hannibal. Sezar. Bu büyük adamlar ve onlar gibi onlarca bir kıtanın kaderini şekillendirdi. Yüce krallar, zekice generaller ve tanrılar eski Akdeniz’e damgasını vurdu. Bu deniz çevresinde, sıkı sıkıya bağlı olan uluslar, şiddetli çatışmalarda birbirlerini ve erdemlerini birbirlerine karşı test ettiler, kültürel ve politik mirası artık Batı Medeniyeti olarak anladıklarımızdan ayrılamazlar. Ancak hiçbir şey garanti edilmedi. Imperator: Rome’daki tarihin akışını değiştirebilir misin?

Imperator: Roma  , Paradox Development Studio’dan en yeni büyük strateji unvanı. Alexander’ın Doğu İmparatorluğu İmparatorluklarından Doğu İmparatorluğu’ndan Roma İmparatorluğu’nun kuruluşuna kadar geçen asırlık dönemlerde, İmparatorluk: Roma sizi klasik çağdaki imparatorluk binasının alayı ve zorluklarını yeniden yaşamaya davet ediyor. Nüfusunu yönet, ihanete göz kulak ol ve tanrıların inancını koru.

Özellikleri

Karakter Yönetimi:

  • Zaman içinde değişecek çeşitli becerilere ve özelliklere sahip canlı bir dünya. Ulusunu yönetecekler, eyaletlerini yönetecekler ve ordularına ve filolarına hakim olacaklar. Aynı zamanda yeni, daha insan benzeri karakter sanatımızı da tanıtıyoruz.

Çeşitli Popülasyonlar:

  • Vatandaşlar, yabancılar, kabileler ve köleler – her biri kendi kültürüne ve dinine sahip nüfus. Ordularınızı dolduruyor, kasanızı doldurun veya kolonilerinizi doldurun, onların mutluluğuna dikkat edin – başarınız onların memnuniyetine bağlıdır.

Savaş Taktikleri:

  • Düşmanlarınızın zorluklarına karşı savaşmak için yaklaşımınızı seçin.

Askeri Gelenekler:

  • Her kültürün kendine özgü bir savaş yönetimi tarzı vardır. Romalılar ve Keltlerin kendilerine göre farklı seçenekleri var. Eşsiz bonusların, yeteneklerin ve birimlerin kilidini açın.

Farklı Hükümet Türleri:

  • Senatoyu bir Cumhuriyet’te yönetin, mahkemenizi bir monarşide bir arada tutun, kabilelerdeki klanlara cevap verin.

Barbarlar ve İsyanlar:

  • Göçmen barbarlar en iyi topraklarınızı çuvallayabilir veya yerle bir edebilirken, sadakatsiz valiler veya generaller size karşı dönebilir – ordular onlarla birlikte!

Ticaret:

  • Mallar kendi illerine ikramiye veriyor. Yerel güç için stokların avantajlarından faydalanacak mısın ya da zenginliği etrafa yaymak için fazla mal ticareti yapacak mısın?

İl İyileştirme:

  • Krallığınızı daha güçlü ve daha zengin hale getirmek için binalara, yollara ve savunmaya yatırım yapın.
Sistem Gereksinimleri

Mac Platformu: Intel
İçeriği: Önceden K’ed

İşletim sistemi versiyonu: 10.13
İşlemci tipi (ler) ve hız: Core i5 3.2GHz
RAM minimum: 8GB
Video RAM: 2 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.38GB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.