Simülasyon Strateji

Two Point Hospital 1.21.55860 MacOS


Hakkında

Two Point Hospital 1.21.55860  en güzel ya da işlevsel sağlık hizmeti operasyonunu tasarlarken hiçbir şeyden bir şahesere bir hastane kurun .

Hastane (ve nakit) akışını artırmak, koridorları, odaları ve bekleme alanlarını tam özelliklerine göre ayarlamak için hastane tasarımınızı optimize edin. Hastanenizi kapıdan mümkün olduğunca çok hasta alabilmek için birden fazla binaya genişletin.

Prestijini artırmak, hasta sıkıntısını azaltmak, mutluluğu artırmak ve yıl sonu ödüllerinin akmasını sağlamak için hastanenize dekoratif ve fonksiyonel ürünler yerleştirin.

Olağandışı hastalıkları tedavi etmek

Two Point County’nin normal hasta tiplerinizle dolmasını beklemeyin. Bu dünyada, sıradışı hastalıkların her türünü deneyimleyeceksiniz; Işık başlılığından Kübizme kadar – her biri kendi özel muamele makinesini gerektiren.

Hastalıkları teşhis edin, onları idare etmek için doğru odaları kurun, doğru personeli işe alın ve ardından hazır olun, çünkü bu hastalıklardan sadece birini tedavi etmek sadece bir başlangıçtır. Tek bir hastayla baş edebilirsin – pandemisi yapabilir misin?

Bir hastalığı fethettikten sonra gelişmiş tedavileri ve makineleri araştırın ve hastanenizi durdurulamaz bir sağlık bakım testine dönüştürün.

Hastane ufkunuzu geliştirin ve genişletin!

İlk hastanen başladığı yer, ama sonra ne var?

Küçük bir liman köyünün sakinlerini tedavi ettikten sonra, daha yoğun bir hastanede daha büyük bir meydan okumaya katlanabilir misiniz?

Tesislerinizi iyileştirin, makineleri, personeli ve mizanpajları daha hızlı ve daha fazla para kazanmak için düzenleyin.

Personelinizi eğitin ve geliştirin, hastanenizi daha verimli hale getirmek için onları yeni beceriler ve yeteneklerle seviyelendirin.

Güçlü ve zayıf yönlerinizi analiz etmek için kapsamlı istatistik ve bilgi ekranlarından yararlanın ve hızlı değişiklikler yapın. Tedavilerinizin fiyatını ayarlayın, ciroya dikkat edin, kredileri alın ve kazancınızı optimize edin.

Eşsiz kişilik tipleri ve özellikleri olan personeli yöneteceksiniz, bu nedenle kimin etkili olduğunu ve sadece boyunda acı çeken bir kişiyi izlemeniz gerekir. Kâr sağlamak için çaba harcadığınızda işgücünüzü emellerinizle dengeleyin (ve umarım bazı insanları yol boyunca kurtarır).

Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.73 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.