Anasayfa » Inboard – Image Organizer 1.1.7 MacOS
Fotoğraf

Inboard – Image Organizer 1.1.7 MacOS


Hakkında

Yerleşik görüntüler ve resimlerinizi masaüstü Pinterest sürümüne göre kendi özel sürümünüz olarak düzenlemenize yardımcı olur. Finder'da kaybolacak görüntüleri düzenlemenize yardımcı olur ve bir sonraki projeniz için göz atabileceğiniz ve ilham verebileceğiniz bir ilham kaynağı olarak hizmet eder. Geliştirilmiş iş akışı Eğer sadelik değeri varsa o zaman kaskın içinde size göre. Çoğu uygulama, en çok özellik olanla rekabet eder. Biz bu uygulamalardan biri değiliz. İlham toplamak ve düzenlemek için mükemmel bir iş akışını mükemmelleştirmeye odaklandık. En iyi izleme deneyimi ve organizasyonu için gerekli olmayan şeyleri bilinçli bir şekilde ortadan kaldırırız. Pinterest ve Pinterest gibi oldukça benzer , ancak performanslarını web tarayıcınız tarafından sınırlandırılmayan ve milyonlarca çip tarafından rahatsız edilmeyen görüntü dosyalarını görüntülemek için masaüstünü temel alan dijital bir dizüstü bilgisayarı tercih edin. Görüntülerinizi tam ekran gösterebilen etkileyici bir ağda görüntüleyin. Hız için üretildi Çünkü bölgede olduğunuz ve işi yapmak istediğinizde önemli olan şey budur. Yerel bir Mac uygulamasının maksimum hızı için daha iyi bir alternatif yoktur. Ekran Görüntüleri Tam Sayfa Bir uzantı kurmadan Chrome, Safari veya Firefox ile tam sayfa görüntüleri yakalayın. Sayfa başlığı ve URL, ileride başvurmak üzere otomatik olarak kaydedilir. Masaüstünde top sürme Top sürme harika. Ama bazen masaüstünüzde hızlı bir şekilde Dribbble beğenilerinizi görmek ve bulmak istersiniz. Şimdi yapabilirsin. Ve gerekirse, İnternet bağlantısı sadece bir tık uzaklıktadır. Etiketlerle düzenleme Göreceli olarak yüksek bir kullanıcı etiketiyseniz, kullandığınız tüm etiketleri hatırlamak çok zor olabilir. Bu yüzden miğferin içinde, resimlerinize ilgili etiketleriyle kolayca göz atabileceğiniz yerleri görmek için tüm etiketler bulunur. Desteklenen dosya formatları İlhamunuzu PNG, JPG, GIF, PSD, AI veya PDF olarak saklıyorsanız endişelenmenize gerek yok. İç kısım onları çok iyi destekliyor.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.