Fotoğraf

GlueMotion 1.3.2 MacOS


Hakkında

GlueMotion, zaman atlamalı fotoğrafçılar için mükemmel bir araçtır. Uygulama, zaman atlamalı filmlerde toplu düzenleme, deflicker ve görüntü dizilerini bir araya getirmenize olanak sağlar. GlueMotion, zaman kazanmak ve yaratma sürecinde size rehberlik etmek için yapılmıştır. Birlikte verilen toplu düzenleme aracını kullanarak, ek uygulamalar kullanmanız gerekmez.

GlueMotion, pozlama, doygunluk veya parlaklık gibi fotoğraflarınızın renklerini kırpabilir, döndürebilir, çevirebilir ve ayarlayabilir. Üstelik uygulama, fotoğraf dizilerini dağıtabiliyor. Başka bir deyişle, GlueMotion fotoğraflarınızı analiz eder ve her görüntü için otomatik olarak en uygun parlaklık düzeltmesini seçer. Uygulama profesyonel ihtiyaçlar için tasarlanmıştır. Bu yüzden yüzlerce binlerce görüntüyü acısız bir şekilde idare edebiliyor. Ayrıca, tüm endüstri standardı formatları desteklenir.

Uygulama PNG’yi, JPEG’i ve ayrıca macOS tarafından desteklenen tüm RAW görüntü formatlarını içe aktarabilir. Dışa aktarılan film H.264, Apple ProRes ve HEVC olarak kodlanabilir. Bu sürüm, macOS High Sierra ve sonrası için optimize edilmiştir. Ayrıca uygulama 7 dilde (İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Çince) mevcuttur. Geri bildirim doğrudan uygulamadan gönderilebilir. Bu sayede birkaç tıklamayla her türlü öneri ve iyileştirmeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.