Anasayfa » iPassword 1.0 MacOS
Antivirüs - Güvenlik

iPassword 1.0 MacOS


Hakkında

iPassword, parola dizilerinin gücünü değerlendirmek için tasarlanmış güçlü bir parola oluşturucudur. Güçlü bir parola oluşturucu ve güçlü bir parola denetleyici içerir. Anlık görsel geri bildirim, hatalı parola formülasyonunun tipik kötü alışkanlıklarını kırmaya yoğun bir şekilde odaklanarak, kullanıcıya parolalarının gücünü artırmanın bir yolunu sunar. Resmi bir ağırlıklandırma sistemi bulunmadığından, belirli bir parolanın genel gücünü değerlendirmek için kendi formüllerimizi oluşturduk. Lütfen bu uygulamanın dayanım belirleme için tipik "çatlamaya kadar geçen gün sayısı" yaklaşımını kullanmadığına dikkat edin. Söz konusu sistemin ciddi şekilde eksik olduğunu ve gerçek dünya senaryoları için güvenilmez olduğunu bulduk. Bu uygulama ne mükemmel ne de kusursuzdur ve yalnızca parola oluşturma sürecini iyileştirme yöntemlerini belirlemede gevşek bir kılavuz olarak kullanılmalıdır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.