Anasayfa » plugSHIELD 1.70 macOS
Antivirüs - Güvenlik

plugSHIELD 1.70 macOS


Hakkında

PlugSHIELD çalıştığı sürece hiç kimse Mac'inizden herhangi bir şeyi takıp kopyalayamaz. Iron Man filminde Stark'ın kız arkadaşının bir flash sürücüyle kötü adamın tüm verilerini nasıl çalmayı başardığını hatırlıyor musunuz? Kötü işler peşinde olmayabilirsiniz, ancak muhtemelen dosyalarınızın olası hırsızlara karşı güvende olmasını istiyorsunuz. Etkinleştirildiğinde, plugSHIELD USB, firewire, hafıza kartı ve diğer bağlantı noktalarından gelen tüm tak ve monte etme girişimlerini kapatacaktır. Mac'iniz, USB flash sürücü, SD kart veya bir firewire çıkarılabilir sabit disk gibi kendisine takılı taşınabilir aygıtları kabul etmeyi reddedecektir. Ayrıca, bonus olarak, iPod'unuzu veya diğer aygıtlarınızı iTunes dışarı çıkmadan gerçekten sessiz bir şekilde şarj edebilirsiniz. Cihaz yalnızca güçle şarj edilecektir ve herhangi bir zamanda serbestçe takılabilir veya fişten çekilebilir. Bip sesi, uyarı ve dosya kaydı seçenekleriyle, plugSHIELD'i kişisel veya halka açık bilgisayarlarda her türlü yasal kullanım için kullanabilirsiniz. PlugSHIELD, şüpheli cihazla ilgili bilgileri kaydedip size bildirebildiğinden, hırsızın izini sürebilirsiniz. Dikkat: (kullanıcının incelemesine geri bildirim), plugSHIELD'in de basitçe ZORLA ÇIKIŞ OLAMAMASI için lütfen uygulamanın dock simgesini ayardan devre dışı bırakın.
Özellikleri

  • bir flash sürücüden ve taşınabilir diskten tak ve monte etme girişimlerini reddetme;
  • mac'unuzdaki mobil depolama aygıtlarını kullanarak istenmeyen izinsiz girişlere karşı koruma sağlayın;
  • sırlarınızı ve mahremiyetinizi korur;
  • değiştirilebilir bip sesi ve açılır uyarı iletişim kutusu ile reddetme;
  • değiştirilebilir günlük seçeneği, herhangi bir günlük dosyası denemesini yazın, davetsiz misafirleri odaklayın;
  • uygulamanın çıkışı parola korumalıydı;
  • dock simgesi gizlenebilir;
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.