Anasayfa » iReview Pro 3.70 Mac
Araçlar- Çeşitli

iReview Pro 3.70 Mac


Hakkında

iReview, otomatik kaydırmalı bir teleprompter ile bir video kaydediciyi birleştiren, kullanımı kolay bir Uygulamadır. iReview, video incelemeleri, YouTube videoları, sunumlar, dersler ve hatta video mesajları hazırlamak için idealdir. Çift profesyonel teleprompter ile donatılmış bir video kaydedici! Yalnızca yatay teleprompter metni kaydırma değil, aynı zamanda dikey belge, resim kaydırma! Yatay metin kaydırma için her şey özelleştirilebilir, örneğin hız boyutu, yazı tipi rengi arka plan bulanıklığı, Hem metin, hem de PDF sayfaları ve hatta resimler dikey bir belge kaydırma penceresinde kaydırılabilir. Bu arada, uygulamanın tüm uygulamalarınızın talebini karşılaması için iki teleprompter ve bir video kaydedici ayrı ayrı açılıp kapatılabilir… iReview ile iSight kamera kullanarak video çekmek hiç bu kadar kolay ve verimli olmamıştı. Teleprompter'dan okurken, senaryonuzu okuyan bir TV spikeri gibi olabilirsiniz. Videolarınızda çok daha kendinden emin, akıcı ve profesyonel görünerek tüm o can sıkıcı ve utanç verici “uh” ve “um”ları ortadan kaldıracaksınız.
Özellikleri

– Hem Teleprompter hem de Kaydedici için bağımsız, taşınabilir ve yeniden boyutlandırılabilir pencereler; – Teleprompter, zengin metne ek olarak resimleri ve PDF'leri görüntüleyebilir; – Kaydedilen video dosyalarının boyutu ve kalitesi mükemmel bir şekilde dengelenmiştir;
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.