Anasayfa » iRingtone Pro 3.6.5 Mac OS X
Ses Düzenleme

iRingtone Pro 3.6.5 Mac OS X


Hakkında

Hayatlarımızda, bir noktada iPhone'unuz için bir zil sesi oluşturmalıyız, iRingtone Mac için iyi bir uygulama, müzik ve filmlerden zil sesleri oluşturabiliriz ve ses tonu oluşturmak için çevrimiçi müziğin sesini kaydedebiliriz.
Özellikleri

1. Bir zil sesi oluşturmak için ses sisteminden çevrimiçi müzik kaydedin.  2. Bir zil sesi oluşturmak için sesinizi mikrofondan kaydedin.  3. Hemen hemen tüm video ve ses formatlarını destekleyin, örneğin, “wav”, “mp3”, “au”, “caf”, “m4r”, “aiff”, “mov”, “mp4” vb.  4. Tonunun başlangıcını veya kademeli olarak kaybolmasını ayarlayın.  5. Bir zil sesi oluşturun ve iTunes'a gönderin. --- 1. Müzik kaynağı dosyasını yüklemek için soldaki dosyayı tıklayın veya seçin.  2. Dosya müzik kaynağının başlangıcını ve sonunu ayarlayın.  3. Zaman giriş / çıkış zil sesini ayarlayın.  4. Önizleme zil sesi  5. Zil sesi oluşturun.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.