Anasayfa » FL Studio Producer Edition 20.0.5.91 Mac OS X
Ses Düzenleme

FL Studio Producer Edition 20.0.5.91 Mac OS X


Hakkında

FL Studio, bir yazılım üretim ortamı tam yazılımı veya Dijital Ses İş İstasyonudur (DAW). 20 yılı aşkın süredir yenilikçi bir gelişim için muhasebe, profesyonel kalitede müzik oluşturmak, düzenlemek, kaydetmek, düzenlemek, karıştırmak ve uzmanlaşmak için tek bir pakette ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. FL Studio artık dünyanın en popüler DAW'sinden biri ve en yaratıcı sanatçılar tarafından kullanılıyor.  Gelişmiş Ses Kaydı multitrack ses. Zaman germe ve bozulmamış ses düzenleme.  Sıralama desen veya lineer akışı kontrolünü kayıt Editör piyano rulo sektöründe lider ve MIDI.  Karıştırma ve mikser multitrack VST plug-in ile Otomasyon Kontrol Uyumluluğu etkiler .
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

681 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.