Anasayfa » iShowU Instant Advanced 1.4.17 macOS
Araçlar- Çeşitli

iShowU Instant Advanced 1.4.17 macOS


Hakkında

iShowU Instant Advanced 1.2.11 Hem video hem de ses içeriği yakalayabilen ve kullanıcının özel hazır ayarlar oluşturmasına izin vererek süreci kolaylaştıran ekran kayıt programı. iShowU Instant, birkaç dakika içinde başlamanıza olanak sağlayan güçlü ekran kayıt yeteneklerini masaya getirir. Uygulama, hem video hem de ses içeriği yakalayabilir, kalite geliştirme araçlarını birleştirir ve dışa aktarmadan önce videoyu düzenleme seçeneği sunar.

Özellikleri

SES DİNAMİĞİ, KOMPRESÖR VE EQ
Dahili dinamikleri, kompresörü ve ekolayzırı kullanarak net ve temiz ses elde edin. Daha sonra sesi temizlemeye gerek yok. Giriş olarak 32 kanal dıştan takma cihaz var mı? Sorun değil!
METİN VE GÖRÜNTÜ SUYU
Opaklık, boyut, konum, döndürme, kenarlıklar ve yansıma kontrolü ile kayıtlarınızı metin veya resim (veya her ikisi de!) İle filigranlayın.
PRORLAR YAPILDI
422 veya 4444 format seçenekleriyle maksimum kaliteyi koruyun.
TAM GÖRSELLEŞTİRME KONTROLÜ
Fare ve tuşa basma görselleştirmesi üzerinde daha fazla kontrol. Renkleri kişiselleştirin, tek tuşa basma görsellerini etkinleştirin, tuşa basma tuşlarını değiştirin ve açıklamaları tıklayın.
KAYIT IOS CİHAZLARI
Herhangi bir iOS cihazından harika görünen demo videolar oluşturun.
ANKASTRE EDİTLEME TEMELLERİ
İstenmeyen bölümleri baştan sona keserek ek açıklamaları veya diğer grafik öğelerini ekleyin. Düzenleme modu, sık kullanılan düzenleme araçlarını doğrudan iShowU’ya getirir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

43 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.