Anasayfa » iShowU Studio 2.1.6 Mac OS
Araçlar- Çeşitli

iShowU Studio 2.1.6 Mac OS


Hakkında

Sana bir şey gösterecek birine mi ihtiyacın var? Mac OS X için orijinal ekran kaydedici IShowU, cevabınız! IShowU ekranınızda, anında hem ses hem de video kaydetmek için tasarlanmıştır!

Mac ekranınızda kolay kayıt ve düzenleme: Bu ana fikirdir. Bunu akılda tutarak birinci günden itibaren, ne istediğinizi yakalamak kolaydır; Metin ek açıklamaları, işaretçiler ekleyin ve vurgulayın ve ardından sonuçlarını paylaşın. İShowU’nun “serisi” nde beklediğiniz özellikler çok fazla doldu: ekran görüntüsü ve kamera, fare ve klavye animasyonlarının yeni bir yaşam sürdüğünü vurguladı. Artık ne zaman ve nasıl görüneceklerini düzenleyebilirsiniz. Yükü de yeniden tasarladığımızdan bahsetmiş miydik? En iyi gerçek zamanlı yakalamayı yapın, “zaman” ile karıştırın ve

Esnek önayarlar
Küçük parçalar veya tam ekran yakalama: iShowU yerleşik ön ayarlarla gelir ve yolunu tutmaya yardımcı olur ve sadece birkaç hızlı tıklama ile kendinizinkini oluşturabilirsiniz.
Anında kayıt
Kodlamayı beklemek zorunda kalmazsınız, videonuzu kaydetmeyi durdurduğunuz anda anında kullanılabilir.
Kullanımı kolay
Dikdörtgen çekimi kaydetmek istediğiniz şeyi sürükleyin ve enter’a basın. Sizinle videonun mutluluğu arasında sadece bir düğme (“kayıt” yazan) var.
Kontrolünüz var
Ses sistemini kaydetmek istemiyor musunuz? Mikrofon seviyesi çok mu düşük? Video çok mu büyük? iShowU, yakalamanızı kontrol etmek için basit ayarlara sahiptir ve bunu tek bir pencere arayüzünden yapar, böylece kaybedemezsiniz.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

22 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.