Anasayfa » iStatistica Pro 4.0.0 MacOS
Araçlar- Çeşitli

iStatistica Pro 4.0.0 MacOS


Hakkında

iStatistica Pro, bataryanızın istatistiklerini, CPU hakkındaki gerçek zamanlı bilgileri, RAM kullanımını ve daha fazlasını görüntülemenizi sağlar. Ağ istatistikleri, harici IP, ağ geçidi ve yerel, hız ve veri hızı tablosunu içerir. iStatistica Pro, yerel bölgedeki CPU, bellek, disk ve ağ sensörleri için istatistikleri izlemek üzere Web erişimi sağlar. Uygulamanın yapılandırmasına web erişimini etkinleştirin ve tarayıcınızı Mac adresine yönlendirin. Pro sürümü, klasörleri ve sürücüleri görüntülemek için özel modüller, uygulamaların ayrıntılı olarak izlenmesi ve uzaktan erişim için kurumsal düzeyde güvenliğe odaklanmış daha fazla özellik içermektedir.
Özellikleri

İzleme Sistemi Çalışma Süresi Bellek Basıncı CPU kullanımı Disk Kullanımı Harici sürücüleri çıkarma. Pil Bilgisi (çevrimler, durum, kapasite) Ağ Etkinlik Görüntüleme Depolama Gereksiz dosyaları kolayca bulun ve silin Panel Ağ Arabirimi Detaylı uygulama İstatistikler Tarihçe CPU kullanımı ve bellek. Sıcaklık ve fanlar * CPU, GPU, bellek istatistik sıcaklığı IP ve şifre ile erişimi kısıtlayın Fan hızları
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.