Araçlar- Çeşitli

Smooze 2.0.3 macOS


Hakkında

Smooze 1.7.7 Kaydırmanızı kolaylaştırmak ve herhangi bir uygulamaya özel fare düğmeleri eylemleri ve fare hareketleri eklemek için yaratılan göze batmayan araç

 

MacOS bir fare tercih bölmesine sahip olsa da, kaydırma özelliğini, farenin düğmelerini özelleştirmek için yeterli seçenek sunmadığından ve hiçbir fare hareketi desteği almadığından, oldukça sınırlıdır. Smooze, MacOS’un fare kişiselleştirme bölümünde Apple tarafından bırakılan boşluğu doldurmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Bir kez başlatıldığında, Smooze, özel kaydırma motoru ve düğme işlemlerini devre dışı bırakmanın yanı sıra, uygulamalara oturum açma sırasında uygulamayı otomatik olarak başlatmasını ve seçeneklerine erişmenizi sağlayan bir menü içeren bir durum çubuğu öğesi ekleyecektir.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü 64-bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.