Anasayfa » iZotope Iris 2.02c macOS
Ses Düzenleme

iZotope Iris 2.02c macOS


Hakkında

iZotope Iris 2.02c, ses tasarımında yeni bir konsept ve “görsel bir araç” şeklinde örnek manipülasyonu sunar. İZotope'un görsel geribildirim teknolojisi ile güçlendirilmiş Iris, daha önce hiç duymadığınız bir ses dünyasını ortaya çıkarmanıza izin verir.
Herhangi bir ses dosyasından yeni sesler çıkarmak, katmanlamak, işlemek ve keşfetmek için Iris'in spektrogramına katılın. Genişletilmiş sentez özellikleri, yüzlerce hazır ayarı ve 4 GB kaynak materyali ile Iris, ses tasarımı, müzikal ilham ve sonik deneyler için etkileyici bir araçtır. Daha önce hiç duyulmamış müzikal sesler yaratın ve keşfedin. İlham verici bir örnek bazlı sentezleyici, Iris 2 hemen örneklenebilir - bir örnekleyicinin gücünü, modüler bir sentezin esnekliğini ve spektral filtrelemenin eğlencesini birleştirir. Yüzlerce ustalıkla hazırlanmış Bass, Keys, Leads, Pads ve Ritmik yamalar arasından seçim yaparak hızlı bir şekilde başlayın. Ardından, 11 GB'lık fabrikada ilgi çekici ses örnekleri kitaplığı, modern bir modülasyon sistemi, klasik filtreler, uyarıcı efektler ve daha fazlasıyla kendi yamalarınızı özelleştirin veya oluşturun. Iris 2 ile yeni bir müzik olanakları dünyasını keşfedin. Sadece gevşek uçları bağlıyorum. AAX için .bundle'ı eklenti kaynak klasörlerinden birinden kopyalayın ve AAX'in yanındaki AAX eklenti dizinine yerleştirin
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

445 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.