Anasayfa » iZotope BreakTweaker v1.02c macOS
Ses Düzenleme

iZotope BreakTweaker v1.02c macOS


Hakkında

iZotope BreakTweaker 1.02c Daha önce hiç duymadığınız vuruşları yapın. Fütüristik bir MicroEdit Motoru üzerine kurulu BreakTweaker kafasındaki ritim hakkında bildiğiniz her şeyi açar. İleriye dönük ve ileriye dönük bu enstrümanla yeni bir ritmik olasılık çağını keşfedin!
Moleküler manipülasyon Zifti, ritmi ve dokuyu kontrol ederek herhangi bir ritmi yeniden yaratın - BreakTweaker, tambur ızgarasına yerleştirdiğiniz her notu parçalamanıza, eklemenize ve değiştirmenize olanak sağlar. Zorlayıcı melez sesler ve hatta melodik fikirler üretmek için davul örneklerini sağlam sentez özellikleri ile harmanlayabilirsiniz! Sadece gevşek uçları bağlıyorum. AAX için .bundle'ı eklenti kaynak klasörlerinden birinden kopyalayın ve AAX'in yanındaki AAX eklenti dizinine yerleştirin
İndirme Linkleri

Turbobit

524 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.