Anasayfa » iZotope Neutron 3 Advanced v3.10 MacOS
Ses Düzenleme

iZotope Neutron 3 Advanced v3.10 MacOS


Hakkında

Karıştırmanın modern yolu. Ozon ve RX'in yapımcılarından Neutron 3, karışımlarınızı 21. yüzyıla getirecek. Daha iyi performans, yeni etkileşimli görselleştirmeler ve oturumunuzdaki seviyeleri otomatik olarak ayarlayan Mix Assistant ile her zamankinden daha hızlı çalışın.
İzlerinizi bitirin, miksinize başlayın Neutron 3 için yeni, Mix Assistant şarkınızı inceler ve saniyeler içinde iz seviyesi önerileri sunar. İZotope IPC eklentileri içeren parçalarınızın tam listesini görüntüleyin, karışımınız için bir Odak öğesi seçin, sonra karışımınızın daha önce hiç olmadığı kadar kısa sürede optimum bir başlangıç ​​noktası elde etmesi için Mix Assistant'ın şarkınızı dinlemesini sağlayın. Sesinizi Şekillendirici güçlü yeni Heykeltıraş etkisi parçalarınızı renklendirmek için iZotope spektral şekillendirme teknoloji kullanır. Tam Amaçlı şekillendirme ile doluluk ekleyin, cilalayın ve zımbalayın veya parçalarınızın doğal tonunu geliştirmek için dahil edilen enstrüman profillerini kullanın veya beklenmeyen yaratıcı efektler için enstrüman profillerini karıştırın ve eşleştirin. Yeni etkileşimli görseller Yeniden boyutlandırılabilir, güzel ve çok daha hızlı. Karıştırma deneyiminizi geliştiren analiz makinelerine dalın ve makineler için değil, insanlar için üretilmiş plug-in kontrolleriyle sonuç alın. Oturumunuzda iletişim kurun Oturumunuzdaki herhangi bir Nötron veya Rölenin kazancını, tavasını ve genişliğini ayarlamak için verilen Visual Mixer eklentisini kullanın. Neutron 3 Advanced'de Mix Assistant düğmesini kullanabilir ve daha hızlı bir şekilde harika bir başlangıç ​​noktasına gidebilirsiniz. Özellikler: Heykeltıraş modülü Hepsi bir arada, ses iyiliğinin sona ermesi Tatlandırıcı, sabitleme ve hatta yaratıcı uygulamalar için, Heykeltıraş izinizi şekillendirmek için yorulmadan çalışan bir EQ ve kompresör ordusuna sahip olmak gibidir. Enstrümanınızı tamamen yeni bir versiyonuna dönüştürmek için 25 benzersiz enstrüman profili arasından seçim yapın. Mix Assistant Makine öğrenmesi ile güçlendirilen Mix Assistant şarkınızı dinler ve istediğiniz karışım odağını temel alarak her bir karışım öğesinin seviyesini otomatik olarak dengeler. Görsel Mikser Oturumunuzdaki herhangi bir Nötron veya Rölenin kazancını, tavasını ve genişliğini ayarlayın. Veya daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir başlangıç ​​karışımı elde etmek için Mix Assistant'ı kullanın. Geliştirilmiş performans Neutron 3 ile Neutron 2'den 3 kat daha hızlı yükleme, böylece karışımınızı her yerde ve her yerde birinci sınıf işlemlerle dönüştürebilirsiniz
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

296MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.