Anasayfa » AudioSwitcher 2.99.3 Mac
Ses Düzenleme

AudioSwitcher 2.99.3 Mac


Hakkında

AudioSwitcher, mevcut tüm giriş ve çıkış cihazları arasında hızla geçiş yapmanızı sağlayan bir menü çubuğudur. Ayrıca, giriş / çıkış akımınızı değiştirmek zorunda kalmadan herhangi bir cihazın sesini değiştirebilirsiniz. Örnekleme frekansını veya çıkışını aynı anda birden fazla cihaza hızla değiştirebilirsiniz. Tercih ekranını kullanmak belirli cihazları yok saymayı seçebilir, bir giriş veya çıkış aygıtı varsayılan başlatma ve ses düzeyini yapılandırabilir. AudioSwitcher, sistem için mevcut olan herhangi bir cihazı destekler: AirPlay, USB, HDMI, Thunderbolt, Bluetooth, vb. AudioSwitcher, Mac sesinize bağlı birden fazla cihazınız varsa ve Sistem Tercihlerini kullanmak zorunda kalmadan aralarında geçiş yapmak istiyorsanız idealdir. Başlangıçta varsayılan aygıtların (ve birimlerin) seçilmesine izin veren bir ev sineması kurulumu için idealdir ve ayrıca çıkışı tek bir tıklamayla AirPlay cihazlarına hızlı bir şekilde yönlendirmenize olanak tanır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.