Anasayfa » JixiPix Dramatic Black & White 2.6.5 Mac
Fotoğraf

JixiPix Dramatic Black & White 2.6.5 Mac


Hakkında

JixiPix Dramatic Black & White 2.6.5 Supercharged Retro Sofistike Basit uber Cool Dramatic Black & White yazılım mağazaları için çok uzun bir isimdi, bu yüzden onu düzenlemek zorunda kaldık.
Herkes bunun klasik Siyah Beyaz'dan daha iyi olmadığını biliyor - fotoğrafın sanatsal ruhu. En sevdiğimiz Ansel Adams'lardan birine atıfta bulunarak alıntılar: “Harika Siyah-Beyaz fotoğraflar çekilmez — çekilir”. Dramatik Siyah Beyaz'ı kullanarak, bir hikayeyi anlatmak için ışık ve kontrast, kum ve formun bir araya geldiği kendi siyah beyaz fotoğraflarınızı yapabilirsiniz; burada taş ve gökyüzü, su ve ışık maddi dünyayı aşar ve Fotoğraf Galerisi'ne yükselir. Dramatik Siyah Beyaz ile düzeltemediğiniz hatalar, vizyonunuz için sınırlar yok, işiniz bitene kadar durmak yok, sizi gerçekten fotoğraflarınızı çekmekten alıkoyacak hiçbir şey yok
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.