Anasayfa » JixiPix Artoon 1.11 macOS
Fotoğraf

JixiPix Artoon 1.11 macOS


Hakkında

JixiPix Artoon 1.11 Anlık görüntülerinizden ve görüntülerinizden profesyonel görünümlü karikatürler oluştururken kendinizi hızlı bir şekilde bir Artoonist'e dönüştürün. Artoon, tasarım projeleriniz için renkli çizimler yaratacak veya profil resimlerini Instagram, Facebook, Pinterest veya diğer sosyal ağ siteleri için toon benzeri karakterlere dönüştürerek eğlenecek olan kullanımı kolay bir uygulamadır.
Birkaç basit ayarlamayla, kalın anahatları olan renkli karakterleri, toon pop'unuzu yapacak çok renkli olanlarla değiştirebilirsiniz. Dört renkli çizgi stili: Vectoon, Poptoon, Artoon ve Monotoon fotoğrafları anında renkli resme dönüştürür, ardından renk paletini ve anahatlarını ayarlamanıza izin verir. Poptoon stilinde birkaç parlak renk paleti vardır, bunları oldukları gibi kullanın veya kendiniz yapın ve ileride kullanmak için bir ön ayar olarak kaydedin. Seviyelendirilmiş alanları gerektiğinde tekrar fırçalama seçenekleriyle kaldırmak için fırçalar da dahildir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.